PRODUKČNÍ ČINNOST

Naše společnost má za sebou několik velmi úspěšných projektů, které jsou na trhu i několik let a na jejich výrobě spolupracujeme s mnoha významnými českými značkami. Umíme tvořit od A až po Z - tedy od nápadu, dramaturgie, režie, natáčení, postprodukci až po dodání hotového díla. Díky mnohaletým zkušenostem s focením a natáčením, dokážeme zajistit, aby výsledky byl perfektní a přesně podle vašich představ. Ať už se jedná o focení či natáčení ve studiu nebo venku, postaráme se o to, aby vše fungovalo tak, jak má.


Naší činností ale není jen výroba on-line pořadů. Umíme například vyrobit i promovideo, educativní videa, nebo se postarat o skvělé backstage materiály, které můžete využít na svých sociálních sítích. Zároveň se ani nebojíme zorganizovat focení nebo natáčení přímo pro vás, dle vašich požadavků.


Pomůžeme vám i s uvedením nového produktu, opening party, uspořádním tiskové konference, nebo různých akcí na míru - od vánočního večírku až po teambuilding.


Prohlédněte si naši práci, naše projekty a neváhejte se na nás obrátit. Máme svůj vlastní tým, který dokáže zrealizovat všechna vaše přání.