Chceš se přidat k nám do týmu?

HLEDÁTE PRÁCI? CHCETE ZKUSIT NĚCO NOVÉHO?


Kvalitních a šikovných lidí v týmu není nikdy dost. Proto jsme neustále připraveni u nás přivítat nové kolegy.
Nabízíme jistoty stabilní rodinné firmy, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, slušný základní plat a pravidelné odměny z tržeb a prodejů.
Samozřejmě i všechny další benefity pramenící ze zaměstnaneckého poměru. 

Rovnou jsme pro vás také připravili odpovědi na nejčastější otázky, které slýcháme při pohovorech. Když vydržíte až do konce a naše odpovědi vám přijdou fajn, nebo vás dokonce zaujmou, stačí se pak ozvat a můžeme se potkat osobně.


Jaká je pracovní doba?
V Hair studio Honza Kořínek pracujeme na dvě směny – ranní a odpolední, které se střídají v týdenním intervalu, a máme otevřeno dvě soboty v měsíci. 

Nemám žádnou klientelu.
Na to jsme docela zvyklí. (smích) Samozřejmě, když někdo dovede pár svých zákazníků, je to vítané. Ale zároveň pochopíme, když to tak nebude. Klienti se rozhodují sami, kde se jim bude líbit, a zda za daným kadeřníkem dorazí. Někdy se to povede, někdy to nevyjde. To je prostě život. Naše spolupráce na tom ale nestojí. 

Jak probíhá pohovor a podle čeho se rozhodujete, zda mě přijmete?
Nejprve se snažíme setkat se osobně. Zjistit, zda jsou mezi oběma stranami sympatie a zda si dovedeme představit, že bychom společně trávili skoro stejně času jako se svou rodinou. (smích) Pak si buď poděkujeme, nebo se chceme vidět znovu. Následuje praktická část pohovoru – Honza Kořínek chce vidět vaše ruce při práci. Takže se připravte na pánský střih, střih do mikáda, barvení a melírování.

Já nemám ale tolik praxe a melíry moc nedělám. Navíc neznám značku, se kterou pracujete. Je to problém?
Základem je komunikace. Když někdo vysloví svou obavu rovnou na začátku, budeme o tom diskutovat, proč se bojí, a podle toho se domluvíme, co dál. A neznalost značky nám nevadí. Poradíme vám.

Proč vlastně chcete vidět nějakou ukázku?
Výsledek, který předvedete, není jediný faktor, který rozhoduje. Pro nás je důležité vidět vás při práci. Jak se k ní stavíte. Jaký máte přístup k zákazníkovi. Jaký servis se snažíte klientovi poskytnout. Jakou udržujete čistotu na svém pracovním místě. Důležité je i vnímání potřeb kolegů, salonu a samozřejmě i klienta. Nerozhoduje tedy úplně to, jak široké proužky při melíru uděláte, ale chceme vidět ten komplexní balíček. 


Kdy se dozvím, jak jste se rozhodli?
Většinou je to ihned, případně do druhého dne. Snažíme se rozhodnutí neodkládat. Nikdo nechce čekat v napětí. Ani my ne.

Co když jsem těsně po škole?
Pokud jste připraven/a začít od píky a učit se novým věcem, proč ne. Často ale říkáme, že tyto začátky jsou těžké. Několik týdnů a měsíců člověk po škole pracuje na asistentské pozici a spíše si vodí modelky a modely, než se dostane k platícím zákazníkům. Nejedná se tedy o pozici junior hair stylist, ale o pozici asistenta. 

Kolik peněz si u vás vydělám?
To je různé a individuální. Neradi slibujeme vzdušné zámky. Navíc konkrétní podmínky řešíme podle konkrétních uchazečů. Takže obvykle odpovídáme, že prvních 6 měsíců až rok je nejnáročnějších. To je období budování si naší důvěry, poznání salonních klientů a získávání nových klientů. Po této době se u nás kadeřníci pohybují se mzdou někde mezi 25 000 Kč až 30 000 Kč čistého. V dalších letech spolupráce se mzda úměrně tomu zvyšuje. 

Já bych u vás chtěl/a pracovat na křeslo.
V současné době v našem salonu křesla nepronajímáme. 

Nemluvím anglicky.
Samozřejmě základní znalost angličtiny je výhodou, ale rozhodně ne podmínkou. Vždy se dá nějak domluvit. To v dnešní době není žádný problém. 

Nevím, zda mě z mého předchozího zaměstnání pustí hned.
I to se dá pochopit, a pokud náš zájem o spolupráci bude oboustranný, tak se počká. Dva měsíce utečou jako voda. 


Pokud jste dočetli až sem a naše upřímné a otevřené odpovědi vás zaujaly, neváhejte se na nás obrátit.
Napište nebo zavolejte našemu manažerovi Janu Čtvrtečkovi. 
mobil: 00420 602 146 011
e-mail: ctvrtecka@honzakorinek.cz 

Případně se na nás můžete obrátit skrze naše sociální sítě – přes Instagram nebo Facebook.

Děkujeme a těšíme se na vás!