Secret DESIRES

Secret DESIRES

vlasová kolekce 2017

Kadeřníci z Hair studia Honza Kořínek představují světu svůj další společný počin pro rok 2017, a to vlasovou kolekci s názvem Secret DESIRES (Tajné TOUHY). Jedná se o velmi netradiční kolekci, protože se v ní mísí různé styly, barvy i typy modelek, přesto podle kadeřníka Honzy Kořínka je spokojenost na všech stranách. „Baví mě ta různorodost, při tvorbě kolekce jsme se navzájem neomezovali, každý jsme měli své nápady, své inspirace. Ale sám jsem mile překvapen, jak všechny fotky fungují dohromady,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Kolekce Secret DESIRES ukazuje nejen extravagantní účesy a netradiční pojetí probarvování vlasů, ale také přirozenost a jemnost. Pro tu se při své práci rozhodla kadeřnice Karolina Fahounová. Pracovala s kudrnatými vlasy a jejich strukturu podtrhla jemným probarvením a také stylingem. Honza Kořínek při své práci vycházel především z podstaty modelky, kterou si vybral. Je to výrazná osobnost, a tak celkový dojem působí perfektně. „Zvolil jsem netradiční pojetí několika barev a také barevných efektů, v přední partii dominují dva výrazné prameny v měděném odstínu. A také jsem chtěl ukázat variabilitu krátkého střihu,“ popisuje svou práci Honza Kořínek. Jeho kolegyně se vydaly jiným směrem. „Chtěla jsem letos ukázat nositelné varianty vlasů, které přesto mohou zaujmout a působit na fotkách velmi dominantně. Ale barva, střih i styling vlasů jsou běžně nositelné a ženy se v tom mohou najít,“ říká o své práci kadeřnice. Její kolegyně Anna Vejvodová se rozhodla jít zcela jinou cestou. Volila jak extravagantní střih, tak i barvu vlasů. „Povedlo se mi vytvořit střih, který je skutečně variabilní, když žena chce, může mít mikádo, když zatouží po změně, stačí pár sponek a účes působí jako krátký střih,“ prozrazuje Anna. Při probarvování vlasů popustila uzdu své fantazii a vybrala hned několik odstínů, které celý účes dokreslují. „Modrá i odstíny šedé jsou pořád velmi trendy. Proto jsem se rozhodla je prokombinovat a díky správnému probarvení dostaly vlasy zajímavou tvář,“ dodává kadeřnice.

Dvě fotky z kolekce Secret DESIRES reprezentují Hair studio Honza Kořínek ve finále kadeřnické soutěže L'Oréal Style & Colour Trophy 2017 – mezi dvanáct nejlepších z Česka a Slovenska se dostali Honza Kořínek a Karolina Fahnounová.

HONZA KOŘÍNEK

KADEŘNÍK, MAJITEL HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK A WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK

Za poslední čtyři roky se zařadil mezi českou kadeřnickou elitu. Obliba i popularita jeho kadeřnictví stále roste. Hair studio Honza Kořínek patří k vyhledávaným místům. Honzu Kořínka nejlépe vystihují slova  – profesionalita, lidskost, empatie a píle.  V roce 2016 portfolio služeb rozšířil o svatební agenturu Wedding agency Honza Kořínek. Podrobnosti o Honzovi, jeho týmu, práci ale i dalších projektech najdete na www.honzakorinek.cz.

 

KAROLINA FAHOUNOVÁ

KADEŘNICE

Karolina je stabilní součástí týmu kadeřnictví Honzy Kořínka. V práci nemá žádné oblíbenější techniky nebo styly. Je pro ni vždy důležité, aby klienti odcházeli spokojení a vytvořila jim barvu i účes podle jejich představ. Zakládá si na precizní práci dotažené do posledního detailu. Profesionalita, skvělý servis a zdravé vlasy jejích klientů jsou pro ni na prvním místě.

 

ANNA VEJVODOVÁ

KADEŘNICE

Anna pracuje v Hair studio Honza Kořínek od jara 2016 a mezi její silné stránky patří pánské účesy. Ráda se zdokonaluje a ráda zkouší nové techniky. Skvěle pracuje nejen s nůžkami, ale se strojkem dokáže vykouzlit i různé ornamenty. Řídí se tím, že zákazník je vždy na prvním místě. Kromě pánského se samozřejmě věnuje i dámským střihům a probarvování vlasů.

 

HAIR: Honza Kořínek, Karolina Fahounová, Anna Vejvodová,

HAIR SUPERVISION: Honza Kořínek, MAKE-UP: Klaudie Havlová,

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík, STYLING: Jan Čtvrtečka