Passion

Passion

vlasová kolekce jaro/léto 2018

 

Kadeřník Honza Kořínek představil trendy pro jaro a léto 2018 ve své nejnovější kolekci Passion. Slovo »vášeň« totiž nejlépe vystihuje Honzův vztah ke kadeřnickému umění. Svou první kolekci roku 2018 představuje v pestrých barvách, kombinacích klasických a jednoduchých vlasových stylingů, které ale kombinuje s extravagantními prvky.

Ve vlasové kolekci Passion jsou jednoznačným pojítkem květiny. Objevují se v různých podobách na všech fotkách. „Miluji čerstvé, krásné a voňavé květy. Jejich vůně, tvar a barevnost mě inspirují. Proto jsem se rozhodl je letos hodně zapojit i do své práce,“ vysvětluje Honza Kořínek. Podle něj budou trendy různorodé účesy – od rovných vlasů, přes krátké střihy, vlny až do velmi nedbalého messy vzhledu. „Jaro a léto 2018 budou nespoutané, voňavé a hravé. A takové inspirace jsem tvořil i já. Baví mě, že se nám všechny různé trendy podařilo ukázat na jediné modelce a díky tomu je vidět ta variabilita a pestrost,“ popisuje svou práci oblíbený kadeřník Honza Kořínek. Dodává ale, že nestárnoucím trendem, který nikdy neomrzí, jsou zdravé, krásné, lesklé vlasy a precizní střih. „Trendy by měly být inspirací, ne modlou. Stále by na prvním místě měly zůstat klientky a jejich přání, touhy a jejich krásné vlasy,“ říká Honza Kořínek.

Pestrost kolekce Passion dokazuje i mnoho různých vlasových stylingů, které prochází napříč celým spektrem různých stylů. Honzovi se do kolekce podařilo zapojit například i netradiční použití vlasových sponek, které v jednom z účesů přiznává a používá je jako ozdobu. Ukazuje, že i obyčejný culík může působit honosně, nebo že si ženy s dlouhými vlasy mohou vyzkoušet chick krátký střih. „Naše práce je hra, umění, výzva, a když se sejde skvělý tým, je to pak radost. A já mám to velké štěstí, že pracuji s těmi nejlepšími profesionály a výsledky mého snažení dokážou skvěle podtrhnout,“ pochvaluje si uznávaný kadeřník Honza Kořínek. Jeho kolekci Passion rozzářily i netradiční květinové šaty z dílny květinového ateliéru Provoní. „Markéta s Janou nám vytvořily část nádherných stylingů, ke kterým byla radost vytvářet vlasové kreace,“ uzavírá Honza.

 

HAIR: Honza Kořínek

MODEL: Aneta Kalátová

MAKE-UP: Klaudie Havlová

FLOWERS DRESS: Provoni.cz

STYLING: Jan Čtvrtečka

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík