Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

___________________________________________________________________________soulmates_Mariana_&_Honza

soulmates

 

Kadeřník Honza Kořínek představuje svou další kolekci fashion účesů. Nese název soulmates – v překladu do češtiny „spřízněné duše“. Vznikla ve spolupráci s influencerkou, zpěvačkou a herečkou Marianou Prachařovou. Fotit se letělo do města módy – do Paříže.

 

„Paříž je město, které pracovně navštěvuji několikrát ročně a miluju jeho atmosféru. A tak když jsme přemýšleli, kam do zahraniční na focení, volba byla jasná. Měli jsme to v hlavě už dlouho,“ říká Honza Kořínek. Ten na Marianě vytvořil hned několik zajímavých looků. Od hladkých vlasů, jednoduchých stylingů až po extravagantní účesy. „Fashion focení je trochu jiná disciplína, protože ne pokaždé jsou to účesy nositelné, často to bývají velmi výrazné stylingy,“ vysvětluje Honza a dodává, že je rád, že se podařilo ukázat, kolik zajímavých vzhledů se dá vytvořit na jedné jediné ženě. „Pokaždé je to pro mne výzva. Snažím se, aby každý účes byl jiný. Navíc musíte pracovat v trochu jiných podmínkách, než když čeště v ateliéru, kde máte klid, světlo, teplo a žádné okolní vlivy nezasahují do vaší práce,“ popisuje Honza Kořínek. Ten několik looků tvořil přímo v ulicích Paříže.

 

Utažené copánky v kombinaci s líčením působí velmi extravagantně, stejně tak i velmi objemný look v messy vzehldu, v kolekci soulmates najdete i ale jednoduchý wetlook nebo dva jednoduché drdoly ve tvaru „bananů“. „Nebyl jsem na to v Paříži sám, měl jsem s sebou super týmu – kolegyni Liby Jůnovou, která mi pomáhala s přípravou vlasů, našeho dvorního fotografa Petra Kozlíka, který vždy skvěle vymyslí lokaci a pojetí fotek,“ dodává Honza Kořínek.

 

Cele focení pro Marianu Prachařovou byla z počátku velká neznámá. „Trochu jsem tušila, co mě čeká, ale realita byla pak jiná. Vlastně jsem zjistila, že se docela stydím a bylo pro mě hodně náročné fotit přímo v ulicích takového města jako je Paříž. Naštěstí v našem super týmu to šlo zvládnout. Přiznám se ale, že kdyby nás pojila jen spolupráce na Instagramu, tak bych to snad asi ani nezvládla a nabídku odmítla,“ vzpomíná Mariana Prachařová. „S Marianou spolupracujeme téměř už dva roky – za tu dobu jsme se už dost poznali a společný výlet spojený s focení účesů jsme už nějaký čas plánovali. A to, že se nám podařilo vytvořit tak skvělou fashion kolekci dokazuje jen to, že je nám spolu dobře, že nás spolupráce baví, že je to pro nás radost, že si důvěřujeme a tvoříme krásné věci,“ uzavírá kadeřník Honza Kořínek.

 

 

Model: Mariana Prachařová

Hair: Honza Kořínek

Hair assistant: Liby Jůnová

Make-up: Mariana Prachařová, Liby Jůnová

Styling: H&M, Jan Čtvrteča

Photo: Petr Kozlík

Production: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

Naši partneři: