Pravidla a podmínky pro návštěvu v našem salonu

Je důležité, abyste věděli, že před první návštěvou je častokrát nutná osobní konzultace, která je zpoplatněna částkou 500 Kč a je pak následně odečtena. V případě, že konzultace bude přímo od Honzy Kořínka a ona následně vybírá kolegyni, která se o vás bude starat, tato záloha je nevrátná. Takovéto konzultace ale děláme jen výslovně na vaše přání, když chcete znát Honzův názor a doporučení. 

Pokud k nám půjdete poprvé na větší "zákrok" tedy na zesvětlování, melírování, odbarvování nebo balayage - může kadeřník rozhodonut o čištění vlasů před tímto úkonem. Je to z toho důvodu, že neznáme historii vašich vlasů a rádi bychom docílili toho nejlepšího efektu ve vašich vlasech. Proto potřebujeme takzvaně "čisté plátno", nebo alespoň "čistší". Před první návštěvou po vás můžeme chtít zálohu ve výši 50% z ceny - tato záloha se samozřejmě odečítá při realizaci a návštěvě salonu.

Zrušení termínu do 24 hodin před návštěvou bez storno poplatku, 12 hodin před návštěvou 50% storno poplatek z rezervovaného času a služby, méně než 12 hodin před návštěvou 100% storno poplatek za rezervovaný čas a službu.