Pravidla a podmínky pro návštěvu v našem salonu

Je důležité, abyste věděli, že před první návštěvou je častokrát nutná osobní konzultace, která je zpoplatněna částkou 500 Kč. Ta je následně odečtena. V případě, že konzultace bude přímo od Honzy Kořínka a on následně vybere kolegyni, která se o vás bude starat, tato záloha je nevratná. Takovéto konzultace ale děláme jen výslovně na Vaše přání, když chcete znát Honzův názor a doporučení. 

Zároveň je důležité, abyste věděli, že před první návštěvou je častokrát nutná osobní konzultace, která je zpoplatněna částkou 500 Kč. Tato částka je následně odečtena při realizaci a návštěvě salonu. Pokud k nám půjdete poprvé na »větší zákrok«, tedy na zesvětlování, melírování, odbarvování nebo balayage – může kadeřník rozhodnout o čistění vlasů před tímto úkonem. Je to z toho důvodu, že neznáme historii vašich vlasů a rádi bychom docílili co nejlepšího efektu na vašich vlasech. Proto potřebujeme takzvaně »čisté plátno«, nebo alespoň čistší. Před první návštěvou po vás můžeme chtít zálohu ve výši 50 % z ceny – tato záloha se samozřejmě odečítá při realizaci a návštěvě salonu.

Zrušení termínu do 24 hodin před návštěvou je bez storno poplatku. Za zrušení 12 hodin před návštěvou účtujeme 50% storno poplatek z rezervovaného času a služby. Za zrušení méně než 12 hodin před návštěvou je účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny za rezervovaný čas a službu.