Street of LOVE

Street of LOVE

by Honza Kořínek

Kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek vytvořil další fashion kolekci, která přináší aktuální trendy pro nadcházející sezonu. Jeho poslední kolekce se jmenuje Street of LOVE. Název má své opodstatnění. „Bylo to, dá se říci poprvé, co jsme s týmem opustili ateliér a vyšli do ulic. Od toho název Street. A proč láska? No protože tato kolekce bude zároveň i sloužit jako kampaň a promo fotky k našemu pořadu NEW LOOK, který se nově od podzimu bude vysílat na televizní stanici Prima LOVE,“ vysvětluje oblíbený a uznávaný kadeřník Honza Kořínek. Logicky se tak tvářemi kolekce staly tři VIP ženy, které se budou pravidelně objevovat na televizní obrazovce. Spolupráci s nimi si Honza Kořínek nemůže vynachválit. „Holky jsou krásné, mají nádherné vlasy a práce to byla velmi příjemná. Evu Decastelo známe dlouho a už jsme spolu toho nafotili hodně, i Barbora Mottlová byla už tváří jedné z našich kampaní a Danielu Révai jsem měl na starosti poprvé,“ říká kadeřník.

V kolekci Street of LOVE se objevují samozřejmě aktuální fashion trendy, které vládnou celému světu. Honza Kořínek tak popustil uzdu své fantazii a vytvořil několik účesů, které by se daly zařadit spíše do kategorie „extravagantní“. „Vždy, když pracujete s vlasy, které jsou nakrepované, tak jako u Evy Decastelo, účesy působí dost nadčasově a většinou jsou na fotkách krásné, ale pro běžné nošení to moc není,“ vysvětluje Honza Kořínek. V kolekci jsou ale také dominantní copy, které vytvořil na herečce Barboře Mottlové. „Bára má velmi kvalitní vlasy a má je dostatečně dlouhé. Copy jsou trendy a velkým hitem. Proto jsem se rozhodl na ní ukázat několik variant. V kurzu jsou copy jak zapletené přímo u hlavy, tak ale i povolené copy, popřípadě kombinace těchto stylů. Zároveň se ale z copánků dají tvořit i účesy, a to jednoduše tím, že upletené copánky spínáte,“ popisuje svou práci Honza Kořínek.

V kolekci Street of LOVE se můžete přesvědčit i o tom, že z krátkých vlasů se dá tvořit. Na reportérce Daniele Révai Honza ukázal také několik variant. „Krátké střihy nejsou překážkou. Musí být ale kvalitně ostříhané a propracované střihem, pak s nimi můžete velmi dobře pracovat,“ říká kadeřník. Ten do kolekce zahrnul i WET LOOK, který byl hitem především v létě, ale i na podzim ho prý budeme na ženách vídat. „Mokrý vzhled je prvoplánově určen pro letní dny, ale myslím si, že krátkovlasé ženy si ho mohou dopřát i na podzim. Vlasy totiž nejsou mokré, jen působí mokrým dojmem a krátké střihy v tomto stylingu vypadají velmi sexy,“ vysvětluje Honza Kořínek.

HAIR: Honza Kořínek

MAKE-UP: Klaudie Havlová

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík