BitterSWEET

Novou kolekci účesů BitterSWEET (HořkoSLADKÁ) má na svědomí kadeřnice Andrea Pavlíčková. Účesy a výčesy z této kolekce vznikly ve spolupráci s televizním pořadem NEW LOOK. Tváří kolekce se stala moderátorka tohoto pořadu Eva Decastelo.

„Jsme moc rádi, že jsme s Evou mohli nafotit další sérii fotografií. Eva je krásná žena a nám se s ní velmi dobře spolupracuje,“ říká majitel a kadeřník Honza Kořínek. Ten tuto kolekci svěřil do rukou své kolegyně Andrey. „Andy je velmi šikovná mladá kadeřnice, která pravidelně sleduje aktuální trendy, a tak při tvorbě kolekce BitterSWEET dostala mou plnou důvěru,“ vysvětluje Kořínek.

Poslední aktuální kolekce a zároveň promofotky k pořadu NEW LOOK jsou nabité aktuálními trendy. Vidět můžete například přirozené rozevláté vlny, nebo utažené copy. „Snažili jsme se vytvořit účesy, které budou slušet a zároveň budou i lehce extravagantní. Příkladem může být jednoduchý drdol, který jsem ale umístila do přední části hlavy a ne klasicky na temeno. Velmi zajímavé jsou i zapletené copy, které tak trochu tvoří dojem speciální aplikace a netradiční čelenky zároveň,“ říká o své práci kadeřnice Andrea Pavlíčková. „Pro mě byla spolupráce opět velmi příjemná, celý tým je plný profesionálů a vždy nám to jde dobře od ruky,“ hodnotí moderátorka Eva Decastelo.

 

BitterSWEET

Vlasy: Andrea Pavlíčková / Hair studio Honza Kořínek

Make-up: Pavel Kortan

Styling: Alžběta Pěkná / ZOOT.cz

Foto: Petr Kozlík

Produkce: Jan Čtvrtečka