MANY faces

MANY faces

letní kolekce 2019

 

Letošní léto bude barevné, hravé a bude přát změnám. Alespoň takový trend předpokládá kadeřník Honza Kořínek, který světu představuje svou další kolekci účesů s názvem MANY faces. Tato účesová kolekce vznikla opět v zahraniční. I tentokrát si pro focení Honza vybral dánskou Kodaň, konkrétně její část Nyhaven.

 

V naší nejnovější kolekci účesů je vidět, že každá žena má opravdu hodně tváří a že záleží jen a jen na ní, které »já« nechá zrovna probudit, a jak bude chtít působit,“ vysvětluje Honza Kořínek. Ten totiž všechny různé účesy vytvořil na míru modelce a tváři Hair studia Honza Kořínek Veroniku Chmelířovou. „Chtěli jsme udělat opět něco jiného, a proto jsme zvolili pro jednu modelku různé looky. Pochopitelně jsme k tomu využili paruku z pravých vlasů. Protože takto experimentovat s Veroniky krásnými vlasy by byl hřích,“ směje se oblíbený kadeřník.

 

V kolekci MANY faces najdete několik druhů mikád, dlouhé vlasy, ofiny a také výrazné barvy. „Tohle všechno k létu prostě patří. Ofiny se v těchto měsících budou zkracovat tak, aby se v horkých dnech nelepily na čelo, barevné efekty ve vlasech jsou velkým hitem a i »unicorn« barvičky jsou hodně populární,“ říká o své poslední práci Honza. Příprava na focení trvala několik týdnů. I když se může zdát, že se jedná o jednoduchou práci, je to naopak. „Museli jsme to vše důkladně připravit, museli jsme vybrat správné paruky tak, aby Veronice dobře seděly na hlavě, abychom na místě mohli v klidu fotit. Všechny barvy i střihy jsme ladili přímo na Veronice tak, aby se jednalo o looky vytvořené na míru,“ popisuje vznik kolekce Honza Kořínek.

 

I sama Veronika byla překvapená z toho, jak moc ji vlasy mohou změnit a nikdy by se k tak razantním změnám prý neodhodlala. „Jsem blondýna, a tak to zůstane. Vůbec si neumím představit, že bych měla výrazně jinou barvu. Focení v parukách jsem si užila, protože krátkovlasou brunetou určitě nikdy nebudu.  Ale na druhou stranu musím říct, že ve spoustě těch looků jsem se cítila dobře,“ uzavírá Veronika.

 

Hair:

@HairstudioHonzaKorinek

Honza Kořínek

Anna Vejvodová

 

Models:

Veronika Chmelířová

@veronikachmelirova

 

Make-up:

Klaudie Havlová

@klaudiehavlova

 

Styling:

Jan Čtvrtečka

@productionHonzaKorinek

 

Photo:

Petr Kozlík

@PetrKozlik_photo