FAMOUS Flowers

Nová kolekce pro jaro a léto 2014 je plná novinek a trendů. Jak už název napovídá, bude plná famózně krásných žen, které připomínají rozkvetlé květiny. V kolekci byly uplatněny i nejnovější novinky. Jak ukazují zahraniční trendy, hitem nadcházející sezony budou rozevláté vlasy, volné vlny, vzdušné účesy, ale i kratší střihy a velkým hitem budou i nové barevné odstíny. „Na jednu modelku jsme použili například úplně nový odstín barvy Inoa Carmilane. Je to perfektní, krásná zářivá červená barva, která vydrží a nevymývá se. V nabídce je pět různých odstínů, a navíc, to je nejdůležitější, červené barvy budou letos hodně v kurzu,“ prozrazuje o nové kolekci FAMOUS Flowers Honza Kořínek.

Další novinkou, kterou kadeřníci z Hair studia Honza Kořínek použili, je i takzvaný barevný make-up na vlasy. Jmenuje se Hairchalk a ženy si díky němu mohou dopřát různé barvené tóny. „Hairchalk je opravdu super záležitost, nabízí ženám zpestření jejich účesu. Na vlasech vydrží tyto barevné tóny jen několik umytí. Pokud třeba jdete někam na večírek a chcete být výraznější, není problém dát růžovou, fialovou nebo modrou barvu do ofiny a v pondělí, když jdete do práce, nic není poznat,“ přibližuje tuto novinku Honza Kořínek. Celá kolekce FAMOUS Flowers je jedinečná, unikátní a můžete z ní cítit lehkost, vzdušnost a trendy, které do České republiky vanou ze zahraničí.

 

Tváře FAMOUS Flowers

 

Marie Doležalová, herečka

Mladá, krásná a s nádhernými vlasy – Marie Doležalová jedna z výrazných tváří kolekce pro jaro a léto 2014 FAMOUS Flowers Hair studia Honza Kořínek. „Maruška má krásné přirozené vlasy, které jsou oživené jen lehkým přelivem, byl jsem moc rád, když naši nabídku přijala a stala se tváří naší poslední kolekce,“ říká o Marii Honza Kořínek. Herečka, která se dostala do povědomí široké veřejnosti díky rolím v sitcomu Comeback, filmu Pusinky nebo seriálu Cesty domů, o nabídce focení dlouho nepřemýšlela. „Honzu Kořínka jsem poznala na jednom z focení, kde mě měl na starosti a musím říci, že už tehdy jsem byla nadšená z toho, co mi za pár minut na hlavě vykouzlil,“ říká Marie Doležalová. Jen několik dní před focením měla Marie narozeniny, a tak to brala jako takový malý dárek k narozeninám. „Vždy je příjemné, když se o vás někdo stará. To si přece užívá každá žena, ne? Ale když je k tomu profesionální focení, je to pak složité. To pak máte strach, abyste něco nepokazila, nebo tak… Ale nakonec jsem nemusela předvádět žádné složité pózy, bylo to super,“ říká herečka, kterou v současné době můžeme vidět především na divadelních prknech, v Cestách domů ji totiž nechali zemřít. „To je osud, některé role se vyvíjí a některé postavy umírají. To se stalo i mně, ale jsem moc ráda, že jsem byla součástí tohoto týmu. Na place byla vždy výborná atmosféra. S Mirkem Etzlerem a Igorem Chmelou jsme se hodně nasmáli, ale zároveň jsem se od nich i hodně naučila, jsou to opravdoví profesionálové,“ vzpomíná na své účinkování v seriálu Cesty domů Marie Doležalová.

 

Debbi, zpěvačka

Výrazná a velmi zajímavá osobnost českého showbyznysu, to je zpěvačka Debbi. Zároveň je i jednou z tváří nové kolekce FAMOUS Flowers, kterou má na svědomí tým z Hair studia Honza Kořínek. „Do kolekce jsme hledali i někoho s výraznější barvou vlasů, a tak nás díky fotografovi Petru Kozlíkovi napadla právě zpěvačka Debbi a musím říci, že to byla správná volba,“ říká o modelce Honza Kořínek. Díky novým barvám na vlasy Inoa Carmeline má Debbi na hlavě opět »oheň«. „Je pravda, že jsem byla trochu překvapená z toho, jak moc červenou na hlavě mám, ale líbí se mi. Poslední dobou jsem nosila spíše zrzavější odstín, ale tenhle je taky zajímavý a já ho unesu,“ směje se oblíbená zpěvačka, pro kterou je focení spíše povinností nežli příjemnou záležitostí. „Já miluju hudbu, miluju zpívání, to když jsme s kapelou na pódiu, ale focení je něco, co musím čas od času podstoupit, že bych si to ale nějak užívala, to opravdu ne,“ říká  Debbi. K této zpěvačce neodmyslitelně patří rovné vlasy, téměř nikdy nechodí v jiném účesu. „Kadeřníkům jsem do toho moc nemluvila, bylo mi jedno, co mi na hlavě udělají, užila jsem si to a byla jsem zvědavá, jak mě vidí i někdo jiný. Přirozeně mám vlasy vlnité a hodně si je žehlím, ale žádné velké účesy ode mě nečekejte,“ prozrazuje Debbi.

 

Andrea Němcová, moderátorka, novinářka

Název kolekce FAMOUS Flowers se přesně hodí jako přirovnání k moderátorce Andree Němcové. Ta zraje jako víno a po porodu dcery Bereniky je snad ještě krásnější. „Andreu znám už léta, je to zajímavý typ a my jsme si říkali, že se do naší kolekce úžasně hodí. Pravda, její vlasy jsou o něco náročnější, ale protože jim péči dáváme pravidelně, vypadají krásně,“ říká o výběru modelky Honza Kořínek. Jsou to tři roky, co Andrea Němcová zmizela z televizní obrazovky a věnovala se dcerce, teď je ale zpět a v plné síle. „Zatím se na televizní obrazovku nevracím, ale nikdy neříkej nikdy – to je heslo, kterým se řídím. V současné době se věnuji webu slunecno.cz, buduji redakci a jsem v jednání i s jedním rádiem, ale to bych zatím nechtěla úplně prozrazovat,“ usmívá se moderátorka. Během focení si vyzkoušela hned dva zcela odlišné účesy, sama ale s vlasy moc neexperimentuje. „Dá se říci, že jsem v tomhle už konzervativní. Byly ale doby, kdy jsem se hledala, zkoušela jsem i světlejší barvy, měděné, ale od doby co chodím právě k Honzovi, tak jsem se ustálila. Asi jsem našla to, co jsem hledala a přiznávám, že už bych neměnila,“ prozrazuje Andrea Němcová. A dodává, že ve skutečnosti by se na krátko ostříhat nenechala. „Jsem ráda, že mi vlasy dorostly, nedovedu si zatím představit, že bych měla krátký sestřih, ale jak je vidět na fotkách, asi by to nevypadalo zle,“ říká s úsměvem Andrea.

 

Markéta Křivánková, redaktorka

Jednou z tváří nové kolekce Hair studia Honza Kořínek je redaktorka Markéta Křivánková, která má jediná z modelek krátké vlasy a dá se říci, že i extravagantní střih. „Markéta je krásná slečna. Má nádherné oči a ničeho se nebojí, když jsem na ni bral strojek, vůbec jí to nevadilo. Ba naopak, možná by si vlasy nechala vystříhat a vyholit ještě více,“ říká o spolupráci kadeřník Honza Kořínek. Ani Markéta Křivánková dlouho nepřemýšlela, zda nabídku na focení přijmout. „Honzu a jeho práci znám, spousta mých kolegyň z branže je jeho klientkami, a tak jsem se těšila na to, co mi na hlavě jeho šikovné ruce vykouzlí.“ Markéta si roli modelky vyzkoušela už po několikáté, před časem se totiž nechala zvěčnit i do charitativního kalendáře. „Focení je pro mě příjemnou zkušeností, ale živit bych se tím nechtěla. Já jsem radši na druhém straně, tedy za kamerou a za mikrofonem. Každopádně s Honzou a celým týmem se mi pracovalo skvěle, trochu jsem se bála, aby mi nechtěli na focení dát tmavou barvu na vlasy, ale to se nestalo, naopak mi vlasy i trochu zesvětlili,“ říká Markéta. Před nedávnem také tato redaktorka opustila VIP zprávy televize Prima. „Byly to pro mě krásné roky, byla jsem tam od začátku, ale život jde dál a člověk se musí vyvíjet. Proto jsem se rozhodla, že příjmu novou výzvu. Nic víc, nic míň,“ říká o svých plánech a dodává: „Ráda budu na toto období vzpomínat, už několikrát jsem děkovala za tu příležitost, která mi pomohla v budování mé kariéry,“ uzavírá Markéta Křivánková.