Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

____________________________________________________PURE LOVE, autumn & winter collection_2019/2020

PURE LOVE

by Honza Kořínek

Čistá, upřímná a bezmezná – taková je láska mezi matkou a dcerou. PURE LOVE. Právě tohle téma se stalo hlavní myšlenkou Honzy Kořínka v nejnovější kolekci účesů pro podzim a zimu. Čtyři slavné osobnosti představily své dcery nebo matky a nechají nás nahlédnout do jejich niterného vztahu. „Chtěli jsme letošní podzim a zimu trochu jinak. Dlouho v nás zrála myšlenka, celou kolekci postavit na rodině na matkách, dcerách a jejich vztazích. To jsou naše klientky – často se stává, že k nám do kadeřnictví chodí různé generace z jedné rodiny,“ vysvětluje Honza Kořínek. Celá kolekce PURE LOVE je inspirovaná křehkostí, lehkostí, láskou a něhou. „Mateřské pouto je podle mne to jedno z nejsilnějších, které vůbec může existovat a bylo to vidět i při vzniku naší kolekce. Myslím, že se našemu fotografovi Petru Kozlíkovi podařilo vystihnout tu atmosféru – ten cit,“ říká kadeřník a dodává, že se nad některými fotkami dojal. „Letos nejsou v hlavní roli ani vlasy, trendy, nebo cool střihy. Letos je to ten křehký cit – čistá láska. A to když jsem viděl některé fotky musím říct, že jsem byl opravdu naměkko,“ prozrazuje Honza Kořínek. Přesto do kolekce podařilo zakomponovat trendy podzimu a to ve studených hnědých odstínech barev, přirozené blond, nebo také použití nového 100% přírodního systému barev na vlasy BOTANÉA. Sám přiznává, že tohle téma pro něj bylo dlouho dobu nepředstavitelné. „Je to už několik let, co jsem o maminku přišel, a proto tohle téma bylo tabu. Teď ale cítím, že už přišel ten správný čas. Jsem moc rád, že jsme se do této kolekce pustili,“ uzavírá Honza Kořínek.


KRISTÝNA NEMČKOVÁ

kuchařka, vítězka Masterchef Česko

Je mladá, krásná a na vaření má dar do boha, jak se říká. Jako první ženě u nás se jí podařilo vyhrát kuchařskou soutěž Masterchef a svým umem ohromila celé Česko. Její matka Eva je živel – nespoutaná slovenským temperamentem, který ovládne celý prostor. Salvy smíchu, úsměvy od ucha k uchu.


MARKÉTA STEHLÍKOVÁ

herečka

Když se podíváte na její matku Vlastu, víte, po kom Markéta je! Krásná, usměvavá a plná energie, nab obličeji téměř žádná vráska a věk byste jí těžko tipovali. Spojuje je i láska k vlasům – krátkým střihů, který Markéta dlouhá léta nosila a ví, že se k němu časem zase vrátí. A její dcera Josefína? Malá parádnice s duší rebelky.


EVA DECASTELO

moderátorka, herečka

Není větší lásky, než kterou má Eva ke svým dětem – Zuzana její dcera je pro ní vše. Přesto je Eva důslednou mámou. Společně tvoří nerozlučnou dvojku, který dokáže rozesmát a potěšit celý tým svou přítomností. Irena – Evy máma – svou dceru i vnučku miluje – s obdivem je obě sledovala při práci a z jejího výrazu bylo cítit, jak moc je na obě pyšná.


KATEŘINA PECHOVÁ (SEDLÁKOVÁ)

herečka, zpěvačka

Jejich vztah není jen mateřskou láskou – jejich vztah je přátelstvím, posláním a naplněním. Jedna bez druhé by nebyly nic. Tak moc si obě s mámou Věrou přejí to nejlepší jedna pro druhou, až je to neuvěřitelné. Jsou si oporou ve všech časech a okamžicích života. To dokazuje i to, že si Kateřina vybrala svou matku za svědka na svatbu.

Hair: Honza Kořínek

Make-up: Klaudie Havlová

Styling: H&M studio

Photo: Petr Kozlík

Production: Jan Čtvrtečka

Naši partneři: