Individuality

Individuality

insta fashion kolekce 2019

 

Honza Kořínek se svým týmem představuje kolekci Individuality. V překladu to znamená osobitost a název je inspirovaný právě různými osobnostmi, které se v kolekci a vlasových kreacích objevují. Jsou to influenceři, kteří budou v roce 2019 online ambasadory Hair studia Honza Kořínek.

„Moc dobře si uvědomujeme, jak jsou v dnešní době sociální sítě důležitou složkou marketingu a celé image společnosti. Proto jsme se rozhodli vybrat pět osobností napříč Instagramem a spojit síly právě s jejich osobnostmi a individualitami,“ vysvětluje vznik této kolekce manažer PR a marketingu Jan Čtvrtečka.

Hair studio Honza Kořínek má pro rok 2019 pět online ambasadorů. V čele zůstává Mariana Prachařová, která se stala už v roce 2018 historicky první oficiální ambasadorkou značky Hair studio Honza Kořínek. V letošním roce ji doplňují zpěvák a herec Milan Peroutka, herečka Barbora Mottlová, youtuberka Hell Navrátilová a Hana Volfová. Všechny můžete vidět právě v kolekci Individuality.

Celá kolekce je ovlivněna nejen individualitou jednotlivých osobností, ale i trendy, které rok 2019 přináší. Jednoznačně největším překvapením je návrat dredů. „To je podle nás něco, co letos ovládne letní měsíce, festivaly a mladí lidé se k tomuto hitu z 90. let budou hojně vracet,“ říká kadeřník Honza Kořínek. Dredy v kolekci Individuality představuje mladá zpěvačka a youtuberka Hell Navrátilová. V trendu budou stále různé odstíny blond, a to především ve studenějších odstínech – překvapivě jak u žen, tak i u mužů. „V naší kolekci Individuality jsme blond vybrali pro Marianu Prachařovou a zpěváka Milana Peroutku. Oběma jsme barvu měnili výrazně. Ale líbí se mi slova Milana, který říká, že když se nositel v barvě cítí dobře, tak to prodá a unese. To můžu jen potvrdit a říct, že v jeho případě je to opravdu vidět. Jsem moc rád, že se mu naše blond líbí a že se v ní cítí dobře,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Pastelové barvy a odstíny do růžovo-měděna neboli »rose gold« jsou jedním z dalších hitů letošního roku a odvážná herečka Barbora Mottlová, která si nechala v Hair studiu Honza Kořínek změnit svou blond barvu vlasů. „Bára je naše přítelkyně už několik let a nepojí nás jen pracovní vztahy. Přesvědčit ji ke změně barvy nebylo zase tak těžké. Důvěra je to, co nás spojuje. Navíc jako každá žena, i ona má ráda, když může být na chvíli jiná,“ konstatuje Jan Čtvrtečka, manažer marketingu. V celé kolekci působí Barbora Mottlová nejvíce odvážně, zejména díky extravagantním účesům z copů a copánků. „Splétaní vlasů je vždy velmi populární a my jsme se rozhodli ukázat, že i tyto vlasové kreace mohou být sexy a nemusí se vždy jednat o velké copy plné příčesů,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

Protože kolekce Individuality je o osobitosti každého zúčastněného, u Hany Volfové Honza Kořínek zvolil looky, které jsou jeho srdci nejbližší. „Já osobně miluju krásné lesklé zdravé vlasy, a tak jsem se rozhodl ukázat i takovou variantu vlasového stylingu. To je prostě a jednoduše nestárnoucí klasika, která totiž nikdy neomrzí a kvalitní foukaná je základ celého našeho kadeřnického umění,“ uzavírá oblíbený kadeřník Honza Kořínek.

Vznik historicky první »insta fashion« kolekce Hair studia Honza Kořínek je zajímavý i tím, že se do práce zapojilo mnoho mladých talentů z týmu. „Jsem moc rád, že jsme tentokrát pracovali týmově. Vše jsme měli rozdělené a moje kolegyně si připravovaly účesy i finální styling vlasů na place při focení,“ popisuje Honza Kořínek. Anna Vejvodová se postarala o proměnu Milana Peroutky, Terézia Martinková o copy a spletence na herečce Barboře Mottlové a Liby Jůnová vytvořila dredy pro youtuberku Hell Navrátilovou. Honza Kořínek se staral o styling Mariany Prachařové a Hany Volfové.

 

 

 

 

 

Hair:

@HairstudioHonzaKorinek

Honza Kořínek

Anna Vejvodová

Terézia Martinková

Liby Jůnová

 

Models:

Mariana Prachařová

@maripracharova

 

Milan Peroutka

@milanperoutka

 

Hell Navrátilová

@helluno

 

Barbora Mottlová

@barbora_mottlova

 

Hana Volfová

@volfovahana

 

Make-up:

Klaudie Havlová

@klaudiehavlova

 

Styling:

Jan Čtvrtečka

@productionHonzaKorinek

 

Dress:

HM

@hm

 

Photo:

Petr Kozlík

@PetrKozlik_photo