Girl(S)

Girl(S)

by Anna Vejvodová & Radka Bajglová

inspirační vlasová kolekce 2017

 

Kolekce Girl(S) nese svůj název skutečně oprávněně. Stojí za ní totiž dvě kadeřnice z Hair studia Honza Kořínek – Anna Vejvodová a Radka Bajglová. Společně tuto kolekci vytvořily u příležitosti tvorby svých soutěžních fotek do kadeřnické soutěže AICHI 2017. „Rádi dáváme příležitost a šanci našim kolegyním. Pozici mentora si užívám, Radka i Anička se opravdu snažily a odvedly velký kus práce a já jsem na ně moc hrdý,“ říká o práci svých kolegyň Honza Kořínek. Zadáním při tvorbě této kolekce byla »proměna a trend«. „Holky mě příjemně překvapily. Každá se rozhodla jít jiným směrem a ukázat trochu jinou práci. Takže v kolekci Girl(S) vlastně spojujeme dva naprosto odlišné světy a úhly pohledu, což mě vlastně moc baví,“ vysvětluje Honza Kořínek.

Anna Vejvodová při své práci vsadila na přirozenost, volnost a ženskost. Pro svou modelku Terezu zvolila dlouhé mikádo, které je stále v kurzu a dá se nosit v mnoha druzích stylingu. „Tvar obličeje Terezy vybízel k tomuto střihu i probarvení. Potřebovala jsem jí dodat světlo, rozzářit ji. Prosvětlení a kombinace záměrného odrostu mě baví. Vlasy působí díky tomu velmi přirozeně,“ popisuje svou práci kadeřnice Anna Vejvodová. V kolekci Girl(S) ukazuje různorodost své práce, a to díky několika vlasovým stylingům, které vytvořila. Rovné, hladké vlasy, struktura, vlny, kudrlinky – to vše je vidět.

Kadeřnice Radka Bajglová se vydala zcela jiným směrem. Vsadila na modern pojetí spolu s barevnými a výraznými odstíny. I ona i ona vytvořila barvu a střih modlece na míru. „Chtěla jsem Kateřině zachovat její dlouhé vlasy, má je ráda. Hodně jsem pracovala s probarvením vlasů. Vsadila jsem na tři různé odstíny, které jsem propojila a přechody na vlasech nejsou téměř znát,“ vysvětluje kadeřnice. Ve stylingu vlasů se rozhodla jít dvěma odlišnými směry. V jedné části své práce v kolekci Girl(S) ukazuje jednoduchost, přirozené, hladké, zdravé a lesklé vlasy, a proti tomu do kontrastu postavila messy vzhled s nedbalou elegancí.

ANNA VEJVODOVÁ

KADEŘNICE

Anna pracuje v Hair studio Honza Kořínek od jara 2016 a mezi její silné stránky patří pánské účesy. Ráda se zdokonaluje a ráda zkouší nové techniky. Skvěle pracuje nejen s nůžkami, ale se strojkem dokáže vykouzlit i různé ornamenty. Řídí se tím, že zákazník je vždy na prvním místě. Kromě pánského se samozřejmě věnuje i dámským střihům a probarvování vlasů.

RADKA BAJGLOVÁ

KADEŘNICE

Radka řady kadeřnic v Hair studio Honza Kořínek rozšířila na podzim v roce 2015. Od té doby se neustále zlepšuje. V roce 2016 se jí podařilo dostat do finále kadeřnické soutěže AICHI. Pravidelně natáčí videa do pořadu NEW LOOK a zkušenosti má i s proměnami do televizního vysílání. Neustále se zdokonaluje a mezi její silné stránky patří probarvování vlasů na míru dané klientce, dámské střihy i melírování moderními technikami.

HONZA KOŘÍNEK

KADEŘNÍK, MAJITEL HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK A WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK

Za poslední čtyři roky se zařadil mezi českou kadeřnickou elitu. Obliba i popularita jeho kadeřnictví stále roste. Hair studio Honza Kořínek patří k vyhledávaným místům. Honzu Kořínka nejlépe vystihují slova – profesionalita, lidskost, empatie a píle. V roce 2016 portfolio služeb rozšířil o svatební agenturu Wedding agency Honza Kořínek, v ten samý rok uvedl v život charitativní projekt KDYŽ RUCE PRACUJÍ SRDCEM, za tu dobu už pomohl částkou přes 750.000 Kč. Podrobnosti o Honzovi, jeho týmu, práci, ale i dalších projektech najdete na www.honzakorinek.cz.

 

HAIR: Anna Vejvodová, Radka Bajglová HAIR SUPERVISION: Honza Kořínek,

MODEL: Tereza Jirsíková, Kateřina Menšíková,

MAKE-UP: Klaudie Havlová, PHOTO: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík,

STYLING: Jan Čtvrtečka, PRODUCTION: Jan Čtvrtečka