Udělejte radost něčím, co skutečně potěší!

Chcete obdarovat někoho blízkého, kamarádku nebo kolegyni? Žádný problém!

Stačí jen zakoupit dárkový voucher do našeho kadeřnictví.

Částku si můžete určit sami – nemáme žádné omezení. Na voucher jsme schopni napsat jakoukoli částku, kterou chcete darovat. Pokud nechcete, aby obdarovaný znal výši voucheru, i to je možné, ale to vždy řešíme individuálně a hledáme to nejlepší řešení. Dárkové poukázky Hair studio Honza Kořínek lze uplatnit nejen na kadeřnické služby, ale také na všechny další procedury anebo produkty, které nabízíme. Platnost voucheru je 6 měsíců od data vydání. Voucher můžete zakoupit v papírové podobě na naší provozovně v Sázavské ulici v Praze 2. Pokud ale dáváte přednost rychlejší cestě, můžeme vám připravit poukázku i elektronickou a on-line.

CHCI ELEKTRONICKÝ VOUCHER

Pokud chcete dostat voucher v elektronické podobě, to není problém. Stačí nám napsat přes kontaktní formulář nebo přes naše sociální sítě a my se vám co nejdříve ozveme zpět. Všeobecně to pak probíhá tak, že vám z našeho služebního čísla přijde QR kód na dohodnutou částku. Po jeho úhradě vygenerujeme elektronický poukaz a odešleme vám ho na e-mail. Před návštěvou je potřeba voucher vytisknout nebo ho mít alespoň v elektronické podobě.

Pro objednání elektronického voucheru můžete použít tento kontaktní formulář.

PREFERUJI KLASICKÝ TIŠTĚNÝ VOUCHER

Ani to samozřejmě není problém. V nabídce máme dárkové poukázky na krásném tvrdém kartonovém papíře. Nechybí také náš monogram a k voucheru dostanete krásnou pevnou obálku, ve které můžete dárek rovnou předat. I tištěný voucher může být v jakékoli hodnotě. Připravit vám ho můžeme na počkání v našem kadeřnictví, a to v průběhu celého dne, kdy máme otevřeno. Není potřeba se hlásit dopředu, jen na místě vyčkat, než budeme mít chvíli čas vám voucher připravit. Na místě v našem Hair studio Honza Kořínek můžete platit pouze hotově nebo skrze QR kód, který vám na místě vygenerujeme. Pokud nechcete čekat a voucher si chcete pouze vyzvednout, můžete nás dopředu kontaktovat a vše domluvíme. Za příplatek umíme na adresu v ČR poslat voucher přes Zásilkovnu.