The NEW me

Jak už se stalo zvykem, s každou novou vysílací sezónou televizní pořad NEW LOOK přichází tvůrci v čele s kadeřníkem Honzou Kořínkem i s novou kolekcí účesů. Tentokrát nese jednoduchý název The NEW me, česky tedy NOVÉ já!

Tváří kolekce je opět moderátorka pořadu NEW LOOK Eva Decastelo. Role modelek si ale vyzkoušely i ženy, které v pořadu NEW LOOK během jeho dvou sezon našly své nové já. „Rozhodli jsme se, že tentokrát chceme fotky pojmout tak trochu jinak, a přizvat k focení holky, které prošly proměnami, byl skvělý nápad,“ říká Honza Kořínek. Problém nevidí ani v tom, že některé z nich neměly s focením vůbec žádnou zkušenost. „Naše filozofie tkví v tom, že ukazujeme, že i obyčejné ženy mohou být krásné. Ano, možná někdo namítne, že tato kolekce není dokonalá. Není. A co? Splnili jsme sen pěti ženám, a to je hezké, ne?“ prozrazuje s úsměvem kadeřník Honza Kořínek. V této kolekci se kadeřnice Andrea Pavlíčková a Karolina Fahounová z Hair studio Honza Kořínek zaměřily především na precizní barvení, dokonalé, šmrncovní a trendy střihy. V kolekci tak nechybí sexy blond, výrazná ale přirozené hnědá, ale i zářivé měděné a červené odstíny. Kolekce The NEW me zahrnuje celou škálu střihů – oblíbené mikádo, LOB, ale také přirozené vlny, kudrliny i dominantní ofinu.

EVA DECASTELO a The NEW me

Moderátorka Eva Decastelo provede i třetí řadou oblíbeného pořadu NEW LOOK. I pro ni bylo focení kolekce The NEW me zkušeností a setkáním tváří v tvář s příběhy, které prožívala před televizní kamerou. „Jsem moc ráda, že jsem se s holkami měla možnost potkat. Nikdy jsem je osobně neviděla a bylo to pro mě přínosné. Některé osudy jsou silné a jde z nich mráz po zádech,“ říká moderátorka a dodává: „Nedovedu si vůbec představit, že bych měla zažít šikanu, nebo že by mě měl trápit a týrat někdo z rodiny, to je hrozné. A příběh Andrey, která takhle mladá musela podstoupit transplantaci plic a žije s tím, že vlastně ví, že její osud se naplní podstatně dříve než jejích vrstevníků, to je něco, co obdivuji, za co jim držím place a přeju jen to nej nej.“ Moderátorce Evě Decastelo vůbec nevadí, že při focení hrála druhé housle. „Přijde mi jako skvělý nápad ukázat, že naše holky a jejich proměny mají smysl. Jsem moc ráda, že Honza Kořínek a jeho tým holky do focení zapojili. A že jsem byla na fotkách až jako druhá? Moc jsem si roli stínu, kterou jsem dostala, užívala,“ uzavírá a shrnuje focení Eva.

 

PŘÍBĚHY The NEW me

V kolekci The NEW se objevila například Andrea Zíbarová – divačka, která před rokem podstoupila transplantaci plic, trpí totiž cystickou fibrózou. Jak sama říká, chce si svůj život užít, protože už teď ví, že nebude mít tolik času jako její vrstevníci. Andrea pod pseudonymem Andrea Bone také píše svůj blok o vizážistice, módě a trendech.

Role modelek si ale zkusily i maminky Jana Hubková a Daniela HollerováJana před necelým rokem poradila dvojčata a hned po porodu si prožila své – chlapečci totiž měli poškozené hlavičky, stálo ji to velké úsilí i nemálo peněz, aby jim v českém zdravotnictví dopřála tu nejlepší péči. Daniela Hollerová byla jednou z prvních účastnic pořadu NEW LOOK – na natáčení přišla ve vytahaném svetru a kapsáčích – po natáčení si zachovala novou image, a dokonce se stala i tváří jedné estetické kliniky.

Pořad NEW LOOK změnil život i mladým ženám Simoně Smetanové a Adéle Arnoštové. Simona si prožila jaké to je, když rodina nezcela dobře funguje, a proto z domova odešla hodně mladá. Našla ale lásku a letos se bude vdávat. Oproti tomu Adéla Arnoštová má rodinné zázemí skvělé, jenže celý život si připadala jako šedá myška, a tak odborníky prosila o rady – z nevýrazné blondýny se během natáčení stala sexy bruneta.