(in)DEPENDENT

(in)DEPENDENT

 

Letošní podzim a zima bude podle kadeřníka Honzy Kořínka ve znamení nezávislosti. To světu dokazuje i svou nespoutanou a netradiční sérií účesů. Pojmenoval je (in)DEPENDENT a všechny účesy vznikly u příležitosti soutěže Kadeřník roku, kam  Honza Kořínek posílal snímky jako soutěžní práce.

„Letos na podzim a v zimě jdeme trochu jinou cestou než doposud. Zaměřili jsme se opravdu jen a jen na vlasy a jejich podstatu, stylingy jsme se snažili potlačit jak jen to šlo,“ popisuje svou práci oblíbený kadeřník Honza Kořínek. V jeho kolekci nazvané (in)DEPENDENT se prolíná mnoho trendů, a to například jednoduchost, důraz na přirozenost, a především na krásné a zdravé vlasy. „Čím dál častěji slýcháme, že barvení vlasů je nový make-up. A ono to tak je. Je totiž na nás kadeřnících. To my volíme odstíny barev, které mohou pomoci tomu, aby se pocitově potlačilo začervenání v obličeji, můžeme také díky barvám vlasů nezvýrazňovat bělost, nebo až zašedlost pleti,“ vysvětluje Honza. I modelky si Honza do kolekce vybral mezinárodní, každá má jiné vlasy, nejen barevně, ale především i typově. „Byla to výzva a ty já mám rád. Různé struktury vlasů, jiná etnika – sám jsem byl zvědavý, jak se nám to podaří propojit, aby se kolekce líbila. A myslím, že i díky mému skvělému týmu se to podařilo,“ uzavírá kadeřník Honza Kořínek.

 

HONZA KOŘÍNEK

KADEŘNÍK, MAJITEL HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK A WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK

Za poslední čtyři roky se zařadil mezi českou kadeřnickou elitu. Obliba i popularita jeho kadeřnictví stále roste. Hair studio Honza Kořínek patří k vyhledávaným místům. Honzu Kořínka nejlépe vystihují slova – profesionalita, lidskost, empatie a píle. V roce 2016 portfolio služeb rozšířil o svatební agenturu Wedding agency Honza Kořínek. Podrobnosti o Honzovi, jeho týmu, práci, ale i dalších projektech, najdete na www.honzakorinek.cz.

 

 

HAIR: Honza Kořínek

MAKE-UP: Tereza Hrdličková

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek / Petr Kozlík

STYLING: Jan Čtvrtečka