Collection M.

Collection M.

by Honza Kořínek

Kadeřník Honza Kořínek představuje svou „malou kolekci“ účesů s názvem Collection M. – tváří se stala herečka Markéta Stehlíková. Ta s Honzou a jeho týmem spolupracuje už několik let. „Je příjemné, když pracujete s lidmi, kteří vám důvěřují, a kromě práce vás pojí i přátelství,“ říká o spolupráci oblíbený kadeřník Honza Kořínek.

 

Collection M. stylingem i účesy míří do let devadesátých a působí tedy jako „retro“. „Trendy se opakují, podívejte se na módy. Vysoké kalhoty, zdálo se, že už nikdy je na ženách neuvidíme a najednou je to jeden z nevětších trendů posledních dvou let. A stejně tak je to i účesy. Stejně jako u oblečení se ale trendy vrací v modernějším a praktičtějším podání,“ vysvětluje Honza Kořínek.

 

Honza Kořínek herečce Markétě Stehlíkové vytvořil rafinované probarvení vlasů o teplejších odstínech, tak trochu už s nádechem blížícího se podzimu. A díky tomu ukazuje, že ani mikáda nemusí mít jednolitou barvu, ale dá se pohrát s různými tóny. „Spousta žen si myslí, že když nemají dlouhé vlasy, že nemohou mít vlasy probarvené moderními technikami. U Markéty jsem volil zlatavější odstíny, nejen že jsou trendy s blížícím se podzimem, ale v kratších vlasech vypadají podle mne lépe,“ říká Honza Kořínek. Collection M. přináší i několik inspirativních looků – klasickou foukanou, messy vzhled a také rychlý zapletený cop.  „S každou délkou vlasů se dá pracovat, hodně záleží na kvalitním střihu a pak se může čarovat,“ usmívá se kadeřník.

 

Markéta Stehlíková se stala věrnou zákaznicí Honzy Kořínka už před několika lety. „Každé další focení a spolupráce mi potvrzuje, že je důležité lidem důvěřovat. Dá se říci, že do ničeho nikdy nemluvím a výsledek je pro mne vždy příjemným překvapením. Protože já bych si třeba nikdy takhle vlasy nevyfoukala a nevzala si na sebe hořčicový svetr. Vím, že jsem v těch nejlepších rukách a vážím si toho,“ uzavírá herečka Markéta Stehlíková.

HAIR: Honza Kořínek

MODEL: Markéta Stehlíková

MAKE-UP: Klaudie Havlová

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

STYLING: Jan Čtvrtečka