Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

__________________________________________________________________________________PP_Positive_power

PP_POSTIVE_POWER

by Honza Kořínek

Kadeřník Honza Kořínek pro rok 2020 spojil své síly s herečkou Patricií Pagáčovou a vznikla z toho kolekce plná pozitivní energie PP_POSITIVE_POWER, radosti a krásných vlasů. Patricie rozšířila řady on-line ambasadorů Hair studio Honza Kořínek a tato kolekce je jedním z mnoha projektů, které Honza a Patrície chystají.

 

Je to už několik let, kdy jsme Patricii oslovovali ke spolupráci. Tehdy to bohužel nevyšlo a museli jsme si na sebe prostě počkat. I to se někdy stává. Teď se ale naše cesty spojily a myslím, že si to obě strany užíváme,“ říká nové on-line ambasadorce svého kadeřnictví Honza Kořínek. Hlavním posláním kolekce PP_POSITIVE_POWER má být splněné přání – přání o hezkých zdravých vlasech, po kterých touží každá žena. „Už na začátku naší spolupráce jsme se s Patricií domluvili, že nejdůležitější je dá její oslabené a unavené vlasy do pořádku. Několik let každodenního natáčení, focení, hraní, prostě výkon její profese dal vlasům hodně zabrat. Nevymýšleli jsem žádné velké a radikální proměny. Naopak, chceme hezké krásné a zdravé vlasy,“ vysvětluje Honza Kořínek. Proto i při focení pracoval bez příčesů a dokázal ve své kolekci, že z každého tipu vlasů se dají vytvořit krásné, běžné a nositelné účesy. „Naším cílem nebylo ohromit nabubřelými účesy a neskutečnými looky. Chtěli jsme dokázat, že všechny vlasy mohou být krásné, jen se jim musí dát ta správná péče,“ popisuje Honza Kořínek. Patricie před samotným focením, několik týdnů docházela pravidelně na ozdravování vlasů do Hair studio Honza Kořínek. „Musím říct, že už po první návštěvě jsem cítila velký rozdíl ve vlasech a v jejich kvalitě. Byla jsem vlastně až překvapená, co všechno lze zvládnout. Dostala jsem instrukce, jaké produkty používat a jak správně se o vlasy starat a vydala jsem se na cestu za hezčími vlasy,“ říká herečka Patricie Pagáčová. Honza Kořínek doplňuje, že rozhodně ale nejsou ještě v cíli. „Péče o vlasy musí být pravidelné, dlouhodobá a stálá, jinak to nemá smysl. Pokud jsou něčí vlasy tak namáhané a vyžadují každodenní náročnou úpravu, nesmí chybět profesionální péče a rozmazlování vlasů doma v koupelně. Tak to prostě je,“ uzavírá kadeřník Honza Kořínek.

 

Honzova slova potvrzuje i oblíbená herečka Patricie Pagáčová. „Musím přiznat, že až do podzimu jsem vlasy zase tolik neřešila, ale dostala jsem se do fáze, kdy to prostě bylo potřeba. Během spolupráce s Honzou jsem totiž zjistila, jak je péče o vlasy důležitá. Snažím se poctivě používat všechny produkty, které mi Honza doporučil a opravdu v té kvalitě vlasů vidím velký rozdíl. Několik let v kuse mi vlasy někdo natáčí, žehlí, fouká a na podzim se to na nich prostě podepsalo. Takže moje cesta je teď hlavně to, aby vlasy byly zdravé,“ prozrazuje Patricie Pagáčová.

 

 

Model: Patricie Pagáčová

Hair: Honza Kořínek

Make-up: Klaudie Havlová

Styling: Honza Kořínek, Jan Čtvrteča

Photo: Petr Kozlík

Production: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

Naši partneři: