Fairies of the future

Nová kolekce střihů a účesů z Hair studio Honza Kořínek pro podzim a zimu 2014/2015 nese tak trochu netradiční název The Fairies of the futur – v překladu Víly budoucnosti. Jedná se módní kolekci, která je inspirována světovými trendy a navazuje na velmi úspěšné kolekce kadeřnického týmu pod vedením Honzy Kořínka.

The Fairies of the future přináší inspiraci pro všechny dámy a ženy, které chtějí působit žensky, přirozeně, ale zároveň je pro ně důležitý sexappeal. „Jsem rád, že se nám opět povedly vytvořit účesy a střihy, které mají šmrnc a jsou něčím zajímavé. Pro focení si vždy vybíráme různé typy modelek a ani tentokrát tomu nebylo jinak. I v této kolekci jsme se zaměřili na barevnost. Ta, jak už to tak na podzim bývá, není tak výrazná, jako je v jarních a letních kolekcích,“ říká o své práci Honza Kořínek.

Jeho kolekce Víly budoucnosti je dost odlišná od těch ostatních. Žádné podzimní nálady, melancholie, a ani zimních vloček a bílých per se nedočkáte. „Chtěli jsme, tak jako u spousty věcí, abychom byli odlišní. Kožichy a barevné listí? To nepřipadalo v úvahu. Účesy a střihy ale nadcházející roční období reflektují,“ říká majitel kadeřnického studia Honza Kořínek a dodává: „Vlny, zapletené a vytahané copy, lví hříva, nebo i extravagantní velký cop zapletený zezadu dopředu. I barevnost vlasů ladí s podzimem a zimou. Tmavé, hnědé i přírodní odstíny dominují, jsou ale osvěženy výraznou měděnou barvou a samozřejmě nechybí ani velmi povedená a zajímavá blond, která bude velkým hitem letošního konce roku i začátku toho nového,“ přibližuje svou práci Honza Kořínek.

 

FOTO: Petr Kozlík / Hair studio Honza Kořínek

VLASY: Honza Kořínek

MAKE-UP: Klaudie Havlová

STYLING: Jan Čtvrtečka