WEDDING AGENCY

Svatba je většinou pro všechny zúčastněné stres – stres, aby to všechno dobře dopadlo, aby se všem líbilo, aby vše klaplo tak, jak má. Rádi bychom našim klientům nabídli špičkový servis, díky kterému se všechny jejich obavy minimalizovaly a svatba se pro ně stala opravdu příjemnou záležitostí a ne noční můrou.

Individuální přístup ke každému klientovi je podmínkou úspěchu – zajímají nás vaše potřeby, vaše postřehy i vaše touhy. Náš proškolený personál umí naslouchat, vcítit se  a také umí poradit. Společně najdeme to nejlepší a nejekonomičtější řešení vašich požadavků.

Díky rodinné atmosféře, která v naší firmě panuje, se můžete těšit na každou návštěvu a schůzku, kterou budeme mít naplánovanou. Otevřená komunikace, přehledný rozpočet i pevně a jasně dodržované termíny, které bude potřeba plnit.

Spolupracujeme se těmi nejlepšími odborníky, které na našem trhu můžete najít. Umíme vám zařídit vše, co budete potřebovat. Od zajištění míst, hostiny, samozřejmě přes svatební účesy, šaty, pozvánky i dekorace. Umíme vytvořit svatbu na míru – a pro všechny. Nebojíme se velkých svateb, ale cizí nám nejsou ani komorní a menší události. Každá práce je pro nás zavazující a důležitá.

 

Honza Kořínek vynikající kadeřník, profesionál a především majitel kadeřnictví a svatební agentury WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK, kterou otevřel v roce 2016. „Je spousta odborníků, se kterými už teď spolupracujeme. Proto jsme se je rozhodli zastřešit a pod naší zavedenou značkou poskytovat profesionální servis a přístup ke klientům. Klienti jsou u nás vždy na prvním místě a poskytujeme jim ty nejlepší služby,“ vysvětluje Honza Kořínek. Honza a jeho tým si zakládá na individuálním přístupu, rodinné a přátelské atmosféře. „Moc mě těší, že se nám podařilo docílit toho, že se u nás klientky a klienti cítí dobře. Často od nich slyším, že jsou v našem kadeřnictví jako doma. A to je pro mne důležité. Atmosféra a přístup dělají hodně a to bychom rádi přenesli. Každá nevěsta se potřebuje cítit dobře, krásně a především pochopeně,“ usmívá se Honza Kořínek.

 

Další tváří je Jana Češková - ředitelka agentury a hlavní svatební koordinátorka. Její dlouholetá praxe v oblasti marketingu, práce s lidmi a především její nadšení vám pomůže k dokonalému a nezapomenutelnému svatebnímu dni. "Svou práci miluji, každá koordinace a realizace svatebního dne je jedinečná, originální zkušenost. Vidět nadšení v očích novomanželů - to je to co mě neskutečně těší a motivuje pro další práci, která je i mým koníčkem."