PRODUCTION

Nejen vlasy jsou naší vášní. Díky dlouholetým zkušenostem na poli speciálních a on-line projektů se věnujeme i produkční činnosti, realizaci různých eventů a také pořádání svateb. Zároveň nabízíme i pronájem fotoateliéru v srdci pražských Vinohrad. Po několika letech práce na svých vlastních projektech, foceních i větších eventech jsme se rozhodli zprovoznit produkční společnost. "Práci v televizi jsem se věnoval mnoho let, jak před kamerou, tak i za ní. Byl jsem u vzniku mnoha nových formátů, které se staly velmi úspěšnými na českém televizním trhu," říká jednatel naší společnosti Jan Čtvrtečka. Jeho zkušenosti se promítají i do formátů a spoluprací, které aktuálně vyrábíme. "Jen jseme museli jít s dobou a televizi jsme vyměnili za on-line. Toto prostředí je rychlejší, flexibilnější a umí dlouhodobě zasahovat ty správné klienty," vysvětluje.

 

Potřebujete zkoordinovat nebo naplánovat natáčení či focení? Rádi Vám s tím pomůžeme! Máme zkušenosti především s lifestylovými formáty, nebojíme se ale výzev a jsme schopni se přizpůsobit jakémukoliv tématu. Být vidět v online světě je dnes důležitější, něž kdy jindy a online formáty pořadů jsou stále populárnější. Naše pořady si pravidelně můžete pustit na různých serverech, jako jsou například online televize iDNESKINO.cz (dříve Playtvak.cz) nebo online platforma Televize Nova - novaplus.cz.

 

Nevěnujeme se jen natáčení, ale i organizaci různých eventů – a to od místa až po program. Jsme schopni vám uspořádat narozeninovou oslavu, zorganizovat vánoční večírek, vymyslet a připravit teambulding, pomoc s otevírací party vašeho businessu, připravit tiskovou konferenci nebo třeba uvedení nového produktu na trh. Samostatnou kapitolou je pak naše Wedding agency Honza Kořínek, kde pomáháme snoubencům s jejich nejdůležitějším dnem v životě. Více se dozvíte zde.

 

Díky dlouholetým zkušenostem s profesionálními foceními jsme vytvořili místo s nejen funkčním vybavením, ale příjemné pro všechny jeho účastníky. Naše fotostudio najdete na Praze 2, kousek od krásného parku Grébovka. Kromě ateliéru se špičkovým vybavením od značky FOMEI u nás najdete i prostornou maskérnu a zázemí pro celý tým. Zároveň máme k dispozici i zasedací místnost, kterou můžete využít na schůzky nebo školení.