ONLINE PROJEKTY

Online svět je neustále rostoucí platformou, kam se postupně přesouvá tradiční zábava, kterou dřív obstarávala televize. Díky nekonečným možnostem různých formátů, které se nabízejí, ale může být složité, jak správně naložit s vaším nápadem. Využijte tedy naší produkce a my vám rádi pomůžeme. Máme zkušenosti s fashion / beauty lifestylovými pořady, ale nebojíme se ani jiných odvětví.

Jeden z našich projektů - NEW LOOK - přinesl zpět oblíbený formát proměnového pořadu v moderním kabátě. Díky naší aktivitě i na sociálních sítích se stal populárním a dosahuje skvělých výsledků v počtech shlédnutí a dosahu.

STREET MODELKY - pořad, který jsme produkovali pro online platformu Televize Nova,  NOVA Plus.  Je to originální formát natáčený jak v reálném prostředí Prahy, tak ve venkovním studiu. Přinesl svěží vítr do klasického konceptu proměny - žádná z úprav totiž nebyla trvalá. Úspěchu dosáhl díky profesionálnímu týmu, který jsme poskládali z nejlepších odborníků v oboru. Věříme, že to je vždy jedno z nejdůležitějších kritérií, ať se jedná o jakýkoliv projekt.