Balíček "EXKLUZIV"

První konzultace  – seznámení v rámci 2h konzultace s koordinátorem a sestavení harmonogramu svatebního dne, určení rozsahu služeb svatební agentury, předání závazné objednávky snoubencům.

 

Návrh dodavatelů a sjednání termínu včetně účasti koordinátora  – zahrnuje služby balíčku Návrh dodavatelů a sjednávání termínu a 5 vámi vybraných schůzek, které koordinátor absolvuje s vámi. Koordinátor vám poradí na místě při rozhodování, přebírá komunikaci ohledně ceny s dodavatelem.

 

Příprava svatebního kalendáře a jeho vedení – zahrnuje přípravy svatebního kalendáře a připomínání termínů, koordinaci dodavatelů a předávání informací snoubencům v průběhu celých příprav až do svatebního dne.


FB a web stránky svatebního dne – zajistíme tvorbu svatebních stránek pro novomanžele a FB události. Zábavná forma jak svatební hosty připravit na vaši nejvýznamnější událost v životě. Uveřejnění přání svatebních hostů, fotek z příprav, základních informací o ubytování a organizaci celého dne. Uveřejnění seznamu svatebních darů.


Styling svatebního dne – zahrnuje pomoc koordinátora, přibližně 10 hodin práce, při výběru stylingu svatebního dne na základě vaší představy a vašeho rozpočtu. Pomůžeme vám vybrat nebo zajistit půjčení dekorací k výzdobě svatebního obřadu nebo hostiny, pomůže s výběrem svatebního oznámení zajistíme fotodekorace nebo fotokoutek.

 

Zábavný program – vymyslíme zábavný program pro vás a vaše svatební hosty, vše přizpůsobme vašim představám, prostoru a rozpočtu. Doporučíme vám dodavatele a připravíme kalkulaci.

 

Koordinace svatebního dne bez omezení – zahrnuje koordinaci dne až po první novomanželský tanec, koordinátor dále organizuje focení, komunikuje s manažerem restaurace a dle pokynů hlídá rozpočet dle stanovených limitů. Stará se o platby hudebníků, dodavatelů, organizuje odvoz hostů, rozdávání výslužek a je plně k dispozici novomanželům až do skončení svatebních oslav.

 

29.900,- Kč