SLUŽBY

Rozpočet – to je slovo, které se protíná celou svatbou. Většinou se navyšuje a málokdy se ho podaří dodržet. To jsou zkušenosti. Většinou chceme svatbu za málo a pak zjistíme, že se naše představy velmi liší od reality. Proto hned o začátku se snažíme s našimi klienty nastavit rozpočet reálně a připravit se na možné varianty. Otevřená komunikace pomáhá k tomu, aby svatba byla opravdu podle představ nevěsty a ženicha.

Ceny vždy připravujeme na míru a kalkulace vypočítáváme přesně podle požadavků, které nastávající manželé mají. Záleží vždy na tom, do jaké míry se o vaši svatbu budeme starat, zda si jí od nás necháte připravit celou na míru – nebo zda našich služeb využijete jen na některé části vašeho velkého dne.

Co od nás můžete očekávat a co můžete požadovat? Jsme schopni vám vaši svatbu zařídit od A až po Z.

 

LOKACE

Společně s vámi najdeme to nejvhodnější místo. A to jak pro obřad, hostinu i následnou party. Umíme zařídit oblíbené místa, ale nebojíme se ani uspořádat svatbu v netradičních prostorách.

 

SERVIS PRO NEVĚSTU A ŽENICHA

Výběr šatů, obleku, zajištění vizážistky, postarání se o vlasový styling. Vše co vy i váš protějšek budete potřebovat. Spolupracujeme s těmi nejlepšími. Toužíte po tom, aby vám poradili a postarali se o vás ti nejlepší profesionálové? Bude nám ctí.

 

CATERING

Hostina podle vašich chutí – klasická, netradiční, zahraniční? Chcete, aby vašim hostům chutnalo? Rádi byste pro ně netradiční zážitek? Najdeme a spolu s vámi ochutnáme, budeme degustovat a vybereme.

 

VÝZDOBA A DEKORACE

Květiny, balonky, prostírání, celkové sladění všech detailů – naši dekoratéři i květináři přizpůsobí jakýkoli prostor vašim požadavkům. Zajisti umíme i oznámení, pozvánky a vaše potřebné.

 

FOTO A VIDEO

Vzpomínky na velký den jsou nedílnou součástí svatebního dne. Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru, které u nás najdete.

 

HUDBA

Živá hudba, kapela, přejete si nějaké VIP umělce? Hudba je nedílnou součástí každé svatby, udává tempo, atmosféru, dokresluje prostředí a také určuje to, jak moc se vaši hosté i vy budete bavit.