Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

V prosince z každé návštěvy 50 Kč pro NFVK

Nejen zlaté ručičky, ale i „zlaté“ srdce

Kadeřník Honza Kořínek se opět po roce rozhodl pomoci dobré věci. Během celého prosince věnuje 50 Kč z každé návštěvy klienta ve svém salonu Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Pomoci a podpořit dobrý projekt můžu ale kdokoli. Jedná se o součást jeho dlouhodobého projektu Když ruce pracují srcem.

Podporovat díky Veronice Kašákové rozvoj dětí z dětských domovů bere uznávaný kadeřník Honza Kořínek jako samozřejmost. „Vlastně si nedovedu představit, že bychom naší oblíbené Veronice opět nepomohli. Často se nás lidé ptají, proč jsme si vybrali právě jí a já odpovídám, protože ji věříme, máme jí rádi a víme, kam přesně pomoc putuje,“ vysvětluje Honza Kořínek. Veroniku Kašákovou zná Honza už mnoho let, byl i u toho kdy se Veronika rozhodla osamostatnit a vytvořit svůj vlastní nadační fond. „Z naší prvotní spolupráce na oživení Veroničiných vlasů se stalo přátelství. Ona nás přesvědčila o tom, že pracuje srdcem, pro děti, těží z vlastní zkušenosti a stále na sobě pracuje, vzdělává se, zdokonaluje se. Pro děti z dětských domovů je nejen vzorem, ale i kamarádkou. O tom jsem přesvědčen,“ říká Honza Kořínek. „Budu se opakovat, jak už jsem několikrát řekla, nesmírně si vážím této podpory. Není nic lepšího, když vás ve vaši práci podporují blízcí a přátelé. A já vím, že s Honzou přátelé jsme,“ prozrazuje Veronika Kašáková, které se letos do tohoto projektu zapojí i osobně.  Na jeden víkend se sama stane součástí týmu kadeřníka Honzy Kořínka. „Jsem hodně vytížená cestami za dětmi, ale protože cítím potřebu poděkovat osobně, nejen Honzovi ale i jeho klientkám, rozhodla jsem se přijmout výzvu a během posledního víkendu před Vánoci se stanu recepční,“ usmívá se Veronika Kašáková.

Pokud byste se chtěli dobré věci, která mu smysl pomoci i vy – stačí se jen podívat na webové stránky Nadačního fondu Veroniky Kašákové – www.nfvk.cz – a tam o její činnosti zjistíte více. A nebo rovnou přispět libovolnou částkou na 2113124252/2700.

 

 

Zdroj foto: Nadační fond Veroniky Kašákové, Hair studio Honza Kořínek

Naši partneři: