Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

RYCHLE A JEDNODUŠE ZJISTĚTE KOLIK U NÁS ZAPLATÍTE__________________________________________________

Víme, jak je důležité vědět a znát cenu, kterou za návštěvu v kadeřnictví zaplatíte, proto vám nabízíme přehledný a podrobný ceník služeb. A to z toho důvodu, abychom všechny klienty co možná nejvíce zbavili stresu a obav při placení. Ceník za služby oblíbeného kadeřníka a majitele Honzy Kořínka najdete zde. Pro ostatní kolegyně platí tyto ceny.

V našem kadeřnictví Hair studio Honza Kořínek nabízíme profesionální slžuby, individuální přístup a také kvalitní prodkuty. Celý náš tým v čele s Honzou Kořínkem pravidelně podstupuje školení i stáže a to nejen u nás ale i v zahraničí, kde čerpají ty nejnovější a nejaktuálnější trendy. "Vzdělání a odbornost je důležitým faktorem, na který u nás klademe důraz. Pravidelně se školíme, vzděláváme a učíme se něco nového a to i včetně mě," vysvětluje Honza Kořínek.

 

Zároveň je důležité, abyste věděli, že před první návštěvou je častokrát nutná osobní konzultace, která je zpoplatněna částkou 500 Kč a je pak následně odečetena. Pokud k nám půjdete poprvé na věští "zákrok" tedy na zesvětělování, melírování, odbarvování nebo balayage - může kadeřník rozhodonut o čístění vlasů před tímto úkonem. Je to z toho důvodu, že neznáme historii vašich vlasů a rádi bychom docílili to nejlepšího efektu ve vašich vlasech. Proto potřebujeme takzvaně "čisté plátno", nebo alespoň čistší. Před první návštěvou po vás můžeme chtít záhlohu ve výši 50% z ceny - tato záloha se samozřejmě odečítá při realizaci a návštěvě salonu.

Zrušení termínu - do 24 hodin před náštěvou bez storno poplatku, 12 hodin před návštěvou 50% storono poplatek z rezervovaného času a služby, méně než 12 hodin před návštěvou 100% strono poplatek za rezervovaný čas a službu. 

Naši partneři: