Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

______________________________________________________________VLASTNÍ KADEŘNICKO-LIFESTYLOVÝ MAGAZÍN

Kadeřnicko-lifestylový magazín ROOTS z dílny Production Honza Kořínek, ve kterém najdete nejen zajímavé vlasové inspirace, ale také tipy, rady a novinky. "Vydávat vlastní magazín nás napadlo ve chvíli, kdy jsem viděli, kolik krásných prací jsem za několik let vytvořili. Zároveň jsme ale věděli, že nechceme, aby to byl jen obyčejný katalog fotek s účesy a nebo pár listů papíru. Bylo pro nás zasadní vymyslet obsah, který si budou moci naše klientky přečíst. Nechtěli jsme, aby to bylo jen o listování. Proto jsem do ROOTS zařadili i rozhovory, články, pravidelnou rubriku od herečky Marie Doležalové i fashion inspirace," říká Jan Čtvrtečka, manažer marketingu a PR.


ROOTS bude vycházet jako čtvrtletník, první číslo je pro období pozdim 2019 a na titulní straně se prezentuje nejnovější kolekce PURE LOVE. Uvnitř pak naleznete hned několik inspirativních vlasových kolekcí, fashion editorial právě v podobně kolekce pro podzim a zimu PURE LOVE, ale i rozohovor s Honzou Kořínkem nebo Marii Doležalovou. "Spolupracujeme s několika známými tvářemi a i s nimi bychom chtěli přinášet otevřené rozhovory, takže například v rozhovoru s Marií Doležalovou se se dostali i k velmi osobním tématům jako je třeba druhé dítě nebo svatba," popisuje Jan Čtvrtečka.


Název ROOTS velmi lehkou formou reflektuje název vydavatele. "Pravdou je, že názvem našeho magazínu jsme nevymysleli my, ale naše kamarádka, klientka, herečka Markéta Stehlíková. Vzniklo to tak, že jsem popíjeli kávičku na zahárdce u našeho kadeřnictví a tam se Markéta zapojila do diskuze slovy - o čem přemýšlíte, ať je to prostě ROOTS - a my jsme si řekli, že to je vlastně nejlepší," vysvětluje Jan Čtvrtečka. Partnery magazínu jsou značky L´Oréal professionnel a Kérastase. Ty se uvnitř magazínu prezentují nejen inzertními vizuály, ale také redakčním obsahem. "Byla to pro nás jasná volba, když je nějaké partnerství, které funguje, není třeba ho měnit. S oběma značkami pracaujeme už několik let a tahle spolupráce nás opravdu baví. Je to ideální stav, kdy produtky a služby znáte a máte s nimi osobní zkušenost. To je jako v životě," kontastuje kadeřníka a majitel Honza Kořínek.


Stručné informace:

Čtvrtletník, kadeřnicko-lifestylový magazín, zkušená redakce, moderní grafika, kvalitní papír, parciální tisk, náhlad 1500 ks,

nejmodernější technologie pro tisk od společnosti Copy General.

Naši partneři: