Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

Novou tváří Hair studio Honza Kořínek je modelka Veronika Chmelířová

TRUST

by Honza Kořínek

 

kolekce fashion účesů

 

Kadeřník Honza Kořínek po několika týdnech světu představuje svou další kolekci účesů. Jmenuje se TRUST a v překladu symbolizuje DŮVĚRU mezi ním a novou tváří jeho Hair studio Honza Kořínek, kterou se stala modelka Veronika Chmelířová. „Spolupráci s Veronikou jsme chystali několik měsíců. Potkali jsme se společně před několika lety. A během různých setkání na různých projektech se z nás stali i přátelé. A v tu chvíli to byl ten nejlepší čas, kdy spojit příjemné s užitečným. Jsem rád, že nás nepojí jen obchodní vztah, ale především ten osobní. Toho si moc považuji,“ říká kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek.

 

Kolekce fashion účesů TRUST opět vznikla v zahraničí, tentokrát Honza Kořínek se svým týmem vycestoval fotit do Dánska, do jeho hlavního města – Kodaně. „Během několika dnů se nám podařilo vytvořit hodně účesů a vzniklo hned několik vlasových kolekcí, které budeme postupně během celého roku představovat. Myslím, že je se opravdu na co těšit. Veronika je nádherná, má překrásné vlasy a celkově bylo focení sice velmi náročné, přesto ale vlastně pohodové a v dobré náladě,“ vzpomíná oblíbený kadeřník Honza Kořínek. Lokací pro kolekci TRUST se stal zábavní park v centru Kodaně, a právě toto místo bylo i jednou z inspirací při vzniku nápadů i finálních účesů. „V této kolekci jsem pracoval s vlnami, vlnkami, objemem a snažil jsem se docílit rozevlátého vzhledu, lehkosti, nadsázky a celkově uvolněného dojmu. Tak jak to většinou v zábavním parku bývá,“ popisuje svou práci Honza Kořínek a dodává, že v parku TIVOLI to hrálo všemi barvami, zvuky, pocity a to, doufá, se podařilo přenést i do výsledných fotografií. „Doufám, že se mi podařilo ukázat tu různorodost. To že jsou různé druhy vln a různé pojetí účesů, někde jsem nechával vlasy jen volně žít svým životem, jinde splétal a někde zase lehce zasponkoval,“ říká o své práci Honza Kořínek. Z jeho rukou tak vznikly nádherné výtvory, jako je velký spletený hrozen vlasů, krásný objemný volný účes s malým drdolem na hlavě, vlnité falešné mikádo nebo výčes s dominantní pěšinkou.

 

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ - NOVÁ TVÁŘ HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

Veronika se modelingu věnuje už mnoho let. V roce 2007 získala v soutěži Miss České republiky titul II. Vicemiss a Miss Elegance. Její pracovní nabídky přesahují hranice Česka a Veronika pracuje hodně v zahraniční – v Německu, Rakousku, Itálii, Londýně. V České republice je jednou z dvorních modelek pro návrhářku Beátu Rajskou, pro kterou nafotila mnoho kalendářů a nemůže chybět téměř na žádné její přehlídce. Pro Honzu samozřejmě byly velkým lákadlem Veroniky nádherné, kvalitní vlasy, které jsou teď pro oba výstavním materiálem.

 

Bylo to velmi náročné, nebudu lhát, celý den jsme byli na place. Ale výsledek stojí za to,“ vzpomíná modelka Veronika Chmelířová. Pro tu je spolupráce s Honzou Kořínkem přirozeným vývojem. „My jsme se spolu o tom bavili už déle a já jsem ráda, že se nám podařilo spojit nejen naše pracovní životy, ale i osobní. Je to pro mne důležité. Nemám totiž pocit, že pracujeme ale že jsme si jako kamarádi a přátelé vyrazili na výlet a je z toho spousta krásných fotek,“ říká nová tvář Hair studio Honza Kořínek Veronika Chmelířová.

 

Společně s Veronikou Chmelířovou zůstává tváří Hair studio Honza Kořínek i herečka Marie Doležalová.

 

 

HAIR: Honza Kořínek HAIR ASSISTANT: Anna Vejvodová MODEL: Veronika Chmelířová,

MAKE-UP: Klaudie Havlová PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

DRESS: H&M Conscious Exclusive collection 2018

STYLING: Jan Čtvrtečka

Naši partneři: