Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

Mr. Glamour by Anna Vejvodová - pánská kolekce 2017/18

Mr. Glamour

Elegance, netradiční pojetí vlasových stylingů, dokonce i zapojení šperků – tak by se dala velmi stručně shrnout nejnovější pánská vlasové kolekce z dílny Hair studio Honza Kořínek. Její autorkou je kadeřnice Anna Vejvodová, která je odbornicí právě na pánské účesy. Mr. Glamour je tedy nadčasovou kolekcí a ukázkou mnoho různých vlasových stylů a jejich propojení.

Příprav kolekce trvaly několik týdnů a nepodcenil se jediný detail. „Dlouho jsem hledala inspirace, vše připravovala v týmu s mým mentorem Honzou Kořínkem. Společně jsme i vybírali modely, na který naše nápady nejvíce vyniknou. Musím uznat, že to opravdu není nic jednoduchého,“ popisuje svou práci kadeřnice Anna Vejvodová. V kolekci Mr. Glamour pracovala s různými délkami vlasů i s různými typy mužů. „Byla to velmi různorodá práce, které předcházely i přípravy i přímo v salonu, kde jsem upravovala a vytvářela střihy. Děli jsme dokonce i přelivy, pro zvýraznění odstínu anebo lesk vlasů,“ vysvětluje kadeřnice. Celou kolekci propojuje několik dílčích prvků, které jako celek fungují dokonale. Příkladem může být použití dámských šperků a barevných třpytek aplikovaných přímo na nahé tělo modelů. „Jsem rád, že se v našich pracích nebojíme experimentovat, protože i lehce extravagantní pojetí kadeřnické práce má něco do sebe. Vážím si odvahy nejen naší Aničky, ale také všech pánů, kteří s námi pracovali,“ konstatuje oblíbený kadeřník Honza Kořínek. Šperky na focení kolekce Mr. Glamour dodal tradiční výrobce české bižuterie společnost Šenýr BIJOUX.

Kadeřnice Anna Vejvodová pracovala s různými délkami vlasů, a tak se jí podařilo vytvořit v kolekci inspirace krátkých střihů, ale také několik netradičních účesů z dlouhých vlasů. „Řekla bych, že krátké střihy jsou klasické. Ale docela jsem popustila uzdu fantazii u pánů s dlouhými vlasy. Kombinoval jsem například zaplétaní copů, barevných gumiček a také dlouhé patky, dva drdoly, nebo jsem hodně pracovala s copy,“ uzavírá kadeřnice Anna Vejvodová.

 

HAIR: Anna Vejvodová

MAKE-UP: Tereza Hrdličková

STYLING: Jan Čtvrtečka

JEWELERY: Šenýr BIJOUX

PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík

 

ANNA VEJVODOVÁ

KADEŘNICE

Anna pracuje v Hair studio Honza Kořínek od jara 2016 a mezi její silné stránky patří pánské účesy. Rád se zdokonaluje a ráda zkouší nové techniky. Skvěle pracuje nejen nůžkami, ale strojkem dokáže vykouzlit i různé ornamenty. Řídí se tím, že zákazník je vždy na prvním místě. Na svém kontě už má několik pánský autorských kolekcí. Dvě z nich dokonce nafotila přímo v Londýně. Kromě pánského se samozřejmě věnuje i dámským střihům a probarvování vlasů.

Naši partneři: