Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ - NOVÁ TVÁŘ HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

Kadeřnictví Honzy Kořínka má po letech novou tvář. Stala se jí modelka Veronika Chmelříová, ta je úspěšná nejen v Česku ale velmi často pracuje i v zahračníčí. Kromě krásy jsou její největší předností samozřejmě také vlasy, které si Honza Kořínek okmažitě zamiloval.

Kadeřník Honza Kořínek po několika týdnech světu představuje svou další kolekci účesů. Jmenuje se TRUST a v překladu symbolizuje DVĚRU mezi ním a novou tváří jeho Hair studio Honza Kořínek, kterou se stala modelka Veronika Chmelířová. „Spolupráci s Veronikou jsme chystali několik měsíců. Potkali jsme se společně před několika lety. A během různých setkání na různých projektech se z nás stali i přátelé. A v tu chvíli to byl ten nejlepší čas, kdy spojit příjemné s užitečným. Jsem rád, že nás nepojí jen obchodní vztah, ale především ten osobní. Toho si moc považuji,“ říká kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek.

Celou kolekci TRUST si můžete prohlédnout zde.

 

VERONIKA CHMELÍŘOVÁ

Veronika se modelingu věnuje už mnoho let. V roce 2007 získala v soutěži Miss České republiky titul II. Vicemiss a Miss Elegance. Její pracovní nabídky přesahují hranice Česka a Veronika pracuje hodně v zahraniční – v Německu, Rakousku, Itálii, Londýně. V České republice je jednou z dvorních modelek pro návrhářku Beátu Rajskou, pro kterou nafotila mnoho kalendářů a nemůže chybět téměř na žádné její přehlídce. Pro Honzu samozřejmě byly velkým lákadlem Veroniky nádherné, kvalitní vlasy, které jsou teď pro oba výstavním materiálem.

„Bylo to velmi náročné, nebudu lhát, celý den jsme byli na place. Ale výsledek stojí za to,“ vzpomíná modelka Veronika Chmelířová. Pro tu je spolupráce s Honzou Kořínkem přirozeným vývojem. „My jsme se spolu o tomu bavili i už déle a já jsem ráda, že se nám podařilo spojit nejen naše pracovní životy, ale i osobní. Je to pro mne důležité. Nemám totiž pocit, že pracujeme ale že jsem si jako kamarádi a přátelé vyrazili na výlet a je z toho spousta krásných fotek,“ říká nová tvář Hair studio Honza Kořínek Veronika Chmelířová.

Společně s Veronikou Chmelířovou zůstává tváří Hair studio Honza Kořínek i herečka Marie Doležalová.

Naši partneři: