Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

_________________________________________________________________________NAŠE AUTORSKÉ KOLEKCE ÚČESŮ

Pravidelně připravujeme vlastní vlasové kolekce. Inspiraci pro ně hledáme především v zahraničí. Sledujeme totiž aktuální trendy, a proto se naše kolekce řadí k těm úspěšným tady u nás na českém trhu. Pravidelně se naše práce objevuje v profesionálních časopisech, které se zabívají právě vlasy a vlasovými trendy. Naši práci ale můžete vidět i v různých lifestylových časopisech, nebo třeba i na společenských serverech.

"Je pro nás důležité, abychom odváděli dobrou a profesionálí práci. Za tím si stojím a pokud by to tak nemělo být, tak raději žádné kolekce tvořit nebude. Vždy je to spolčená týmová práce, kterou zaštiťuji. Někdy se kolegyně na kolekcích podílí více, někdy méně," vysvětluje svůj postoj k focení Honza Kořínek a dodává. "Často se nás lidé ptají, podle čeho vybíráme modelky, které fotíme. Odpověď je jednoduchá. Snažíme se nakomobinovat různé faktory. Od začátku našeho fungování dokazujeme, že opravdu každá žena může být krásná a také to, že se každá u nás může cítit jako VIP. Dámy, ženy, slečny, holky.. je vidí v našich kolekcích, ale zároveň v podobných barvách i účesech od nás odchazí a jsou spokojené," říká Honza Kořínek.

U nás v Hair studio Honza Kořínek tvoříme kolekce hned několikrát do roka. Máme jich pár stěžejních a doplňujeme je menšími tématickými - pravidelně z naší díly vychází kolekce pro "jaro/léto", samozřejmě "podzim/zimu", dvakrát do roka vytváříme jedinečnou a exkluzivní kolekci pro televizní pořad NEW LOOK. Chybět v našem portfóliu nemůže ani svatební kolekce. A také zveřejňujeme kolekce, které jsme vytvořili pro různé kadeřnické soutěže. U nás na webu najdete obsáhlou galerii všech fotografií, které jsme vytvořili od začátku našho fungování - ty aktuální nebo zásadní vybíráme a odkaz můžete najít nahoře :-)

Naši partneři: