Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

KDYŽ RUCE PRACUJÍ SRDCEM

KDYŽ RUCE PRACUJÍ SRDCEM

Honza Kořínek představil u příležitosti oslavy třetích narozeniny svůj charitativní projekt. „Náš projekt má za cíl podpořit neziskové organizace, které jsou spojené s VIP osobnostmi, jež se staly tvářemi našich vlasových kolekcí. Rádi bychom tak naší prací, umem a investicí pomohli dobré věci,“ vysvětluje kadeřník. A to se také povedlo, celkem se vybralo téměř 250.000,-

 

  • Herečka Marie Doležalová vybrala projekt Pomozte dětem, díky Rádiu KISS se tato organizace můžete těšit na 80.000,- na rozhlasovou kampaň.

  • Moderátorka Lejla Abbasová převzala šek od Europe Easy Energy na 30.000,-, peníze poputují do její organizace Asante Kenya.

  • Herečka Henrieta Hornáčková převzala šek na 50.000,- od společnosti ORIFLAME a peníze poputují do SOS dětských vesniček.

  • Herečka Jana Stryková si na podporu vybrala konkrétní útulek ze Severních Čech a částkou 20.000,- ji podpořila společnost Spokojený pes.

  • Sám Honza Kořínek podpořil dva projekty – herečka Veronika Khek Kubařová chtěla přispět speciální škole v Rakovníku – tam putovalo 15.000,- a modelka Veronika Kašáková pro svůj nově vzniklý Nadační fond Veroniky Kašákové převzala z rukou Honzy Kořínka šek na 50.000,-. „Jsem moc rád, že díky našim kontaktům jsme Veronice mohli předat takovou částku. Nutno ale říci, že jsou to peníze od jedné z našich věrných klientek. Jsem moc rád, že se starám o lidi, kteří mají srdce na pravém místě,“ uzavírá Honza Kořínek.
Naši partneři: