Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

________________________________________________________________________GLOW by Anna Vejvodová

GLOW

by Anna Vejvodová

Po dvou samostatných pánských kolekcích kadeřnice Anna Vejvodová přestavila svou první ryze dámskou kolekci GLOW. Jedná se o fashion kolekci účesů s prvky mnoha živlů. „Prvotní inspiraci na celou kolekci jsem našla docela rychle, ale ty další fáze příprav byly o něco složitější. Nedokázala jsem si představit, jak je to složité a co všechno bude potřeba,“ říká o své práci Anna Vejvodová.

 

V kolekci GLOW si Anna Vejvodová hraje s několika prvky, které jsou také velkou spojnicí všech vytvořených looků. „Základem všech účesů jsou vlny v různých formách – od malých kudrlinek, přes zlámané vlny až po ty volné a rozčesané. Chtěla jsem ukázat, že vlny mohou mít mnoho podob a pokaždé vypadat jinak,“ vysvětluje kadeřnice. Další zajímavým prvkem v celé kolekci je pohyb, protože všechny účesy jsou zachycené právě v pohybu. „Až během focení jsme s týmem zjistili, že super fungují vlasy i v pohybu, proto jsem se rozhodli upravit koncept a každý účes zachytit trochu netradičně,“ popisuje Anna Vejvodová.

 

Za možnost vytvořit si svou první dámskou kolekci je Anna Vejvodová ráda, byla to pro ní zase jiná disciplína. „Musím říct, že to pro mne bylo docela náročné. Není nic jednoduchého vytvořit tolik looků, aby vznikla celá samostatná kolekce účesů. My naštěstí vždy pracujeme v týmu a můžu se tak poradit s ostatními a dát hlavu i ruce dohromady. Navíc jsem také měla možnost své nápady konzultovat s naším Honzou Kořínkem a on mi vždy poradil a pomohl,“ vzpomíná na tvorbu kolekce GLOW kadeřnice.

 

Models:

 

Hair: Anna Vejvodová

Make-up: Tereza Hrdličková

Styling: Jan Čtvrteča

Photo: Petr Kozlík

Production: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

Naši partneři: