Honza Kořínek

HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK

00420 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

BlackCREAM by Anna Vejvodová - pánské kreativní kolekce

BlackCREAM

by Anna Vejvodová

kreativní vlasová kolekce 2017

 

Netradiční vlasové kreace a účesy vytvořila kadeřnice Anna Vejvodová z Hair studio Honza Kořínek ve své poslední kolekci BlackCREAM. S touto kreativní sérií fotek soutěžila Anna v soutěži Kadeřník roku 2017. „Chtěli jsme k účesům dodat nějaký kreativní prvek. Dlouho jsme přemýšleli a nakonec jsme se rozhodli využít mužské tělo a místo stylingu použít speciální směs, kterou jsem pány polévali,“ vysvětluje Anna Vejvodová.

Ve střizích je vidět různorodost, pestrost a vlasový styling je hodně odvážný. Anna Vejvodová pracovala s různými tipy vlasů, s různou strukturou a také s různými střihy. „Byla to pro mě hodně kreativní práce, baví mě ta pestrost, kterou jsem do této malé umělecké kolekce dali. A jsem moc ráda, že se nám podařilo dosáhnout toho, co jsme si vytyčili,“ říká kadeřnice z Hair studio Honza Kořínek.

Kolekce BlackCREAM je jedním z mnoho autorských počinů, které kadeřnice Anna Vejvodová během letošního roku vytvořila. Příležitost dostává od svého mentora Honzy Kořínka, ten je přesvědčen o tom, že má Anna talent nejen na pánskou tvorbu. „Anna je mladá, šikovná a velmi nadějná kadeřnice. Letos to může působit, že je pouze kadeřnicí pánských střihů, ale není to tak. Společně jsem letos světu ukázali několik pánských kolekcí. Myslím, že příští rok se zaměříme více na tvorbu pro ženy,“ usmívá se kadeřník Honza Kořínek.

ANNA VEJVODOVÁ

KADEŘNICE

Anna pracuje v Hair studio Honza Kořínek od jara 2016 a mezi její silné stránky patří pánské účesy. Rád se zdokonaluje a ráda zkouší nové techniky. Skvěle pracuje nejen nůžkami, ale strojkem dokáže vykouzlit i různé ornamenty. Řídí se tím, že zákazník je vždy na prvním místě. Kromě pánského se samozřejmě věnuje i dámským střihům a probarvování vlasů. Více se o Anně i jejích kolezích dovíte na www.honzakorinek.cz.

 

HAIR: Anna Vejvodová

MAKE-UP: Tereza Hrdličková, PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík,

STYLING: Jan Čtvrtečka, PRODUCTION: Jan Čtvrtečka

Naši partneři: