RYCHLÝ KONTAKT

Hair studio Honza Kořínek

273 132 131, 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

SVATBA NA MÍRU, PRO VŠECHNY

Kadeřník Honza Kořínek k třetímu výročí od otevření svého Hair Studia nadělil klientům velký dárek – vlastní svatební agenturu Wedding agency Honza Kořínek. „Poskytováním kompletního servisu pro všechny nevěsty je přirozená vývoj toho, co děláme. Chceme ženám, které využívají našich kadeřnických služeb nabídnout možnost spořádání jejich svatby na míru“ říká Honza Kořínek.

On sám i celý jeho tým ví, že svatba je většinou pro všechny zúčastněné stres – stres, aby vše dobře dopadlo, aby se všem líbilo, klaplo tak, jak má. A proto nabízíme našim klientům špičkový servis, díky kterému se jejich starosti a obavy s plánováním svatby minimalizují a den D se pro ně stal opravdu příjemnou záležitostí a nezapomenutelnou vzpomínkou.

Idividuální přístup ke každému klientovi je podmínkou úspěchu – zajímají nás vaše potřeby, postřehy, ale především touhy a přání, která jsme připraveni plnit do detailu. Náš proškolený personál, a především ředitelka agentury a hlavní koordinátorka Jana Češková, vám pomůže svými zkušenostmi, umí naslouchat a především také poradit. „Společně najdeme to nejlepší a nejekonomičtější řešení Vašich požadavků.“ říká ředitelka agentury Jana Češková.

Díky rodinné atmosféře, která v naší firmě panuje, se můžete těšit na každou návštěvu a schůzku, kterou budeme mít naplánovanou. Otevřená komunikace, přehledný rozpočet i pevně a jasně dodržované termíny, které bude potřeba plnit.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími odborníky, které na našem trhu můžete najít a i díky nim vytvoříme svatbu na míru – a pro všechny. Naše služby začínají od zajištění místa, hostiny, přes svatební účesy, šaty, pozvánky, až po dekoraci a kompletní koordinaci celého svatebního dne. Nebojíme se velkých svateb, ale ani komorní obřady a menší události nám nejsou cizí. Každá práce je pro nás zavazující a důležitá.

Další články
Naši partneři: