RYCHLÝ KONTAKT

Hair studio Honza Kořínek

273 132 131, 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

Radka Vomáčková

Ty teď na několik týdnů budeš mít jiné povinnosti. Jak se těšíš?

Na roli maminky se těším moc. Samozřejmě mám respekt, ale na miminko se s manželem těšíme. Přeji si, aby bylo vše v pořádku a já se mohla snad brzy vrátit k mé milované profesi. Ale jestli to bude v zimě, na jaře nebo v létě, to vůbec nedokážu odhadnout. To ukáže až čas. Ale nechci své věrné klientky nechat dlouho čekat, tak uvidíme. (smích)

 

Co nejraději děláš ve volném čase? Co je pro tebe relax nebo zábava?

Když nepracuju, tak svůj volný čas ráda trávím na procházkách, plavání nebo relaxuji u nějaké knížky. Můj manžel je dost akční, takže u nás žádné velké válení se u moře nehrozí. Spíš hory a poznávání. A myslím, že teď budu několik let za nějaký ten volný čas hodně ráda. (smích)

 

Jaký je tvůj nejoblíbenější must have produkt v péči o vlasy, který sama používáš? Jak všeobecně pečuješ o své vlasy? Jakou tomu přikládáš důležitost?

O svoje vlasy pečuju ráda, používám samozřejmě klasiku jako je šampon a péče a pak vždycky nějaký produkt na ochranu před teplem. Vyzkoušela jsem si už několik různých looků. Měla jsem hodně tvamvé vlasy, blond a teď jsem se našla někde uprostřed v prosvětleném mikádu. (smích) Můj nejoblíbenější produkt je určitě SAVAGE PANACHE, hezky drží objem a je velice příjemný.

 

Jaký produkt nejraději / nejčastěji používáš při své práci na vlasy klientek?

Samozřejmě vybírám podle vlasů klientky. Nikdy nezapomenu na pečující přípravkY, termoochoranu, oleje a na styling účesů mám dva oblíbence – SAVAGE PANACHE A Volume INFLATOR.


Odkud nejčastěji čerpáš inspiraci pro svou práci?

Z internetu, módních časopisů a pak samozřejmě pinterest, facebook a instagram. Byla jsem se podívat několikrát na předvedení novinek a trendů v Paříži v rámci toho, že náš salon je díky Hozově práci zařazen mezi TOP salonu v Česku ve spolku HCF. (pozn. HCF je „vysoké kadeřnické učení“)

 

Proč ses rozhodla věnovat právě kadeřnické profesi?

V pěti letech jsem ostříhala panenku a řekla jsem si “Jo, to mě hrozně baví”. (smích) Nikdy mě vlastně nenapadlo, že bych dělala něco jiného.

 

Co tě na kadeřnické profesi nejvíc baví? Co nejraději děláš?

Nejraději vymýšlím různé barevné kombinace a probarvuji vlasy.  A také mě baví hledat a vymýšlet spravný střih na míru konkrétní klientce.

 

Co ti tvoje práce přináší?

Určitě setkání se zajímavými lidmi. Díky práci u Honzy Kořínka jsem potkala a seznámila se se spoustou známých osobností, byla jsem součástí mnoha zajímavých projektů. Některé jsem už postupem času měla dokonce i sama na starosti. Ale samozřejmě mě baví i práce na saloně a ten skvělý pocit, že vidím klientku spokojenou.

 

O čem si chtějí kleintky nejčastěji povídat?

S klientkami se bavíme vlastně o všem. O životě, o tom, jak se mají a co je nového. Neřešíme jen vlasy, ale bavíme se i o soukromí.

 

Na co se tě klientky nejčastěji ptají?

Na co se mě nejčastěji ptají? No to asi bude “A co si myslíte vy?”. (smích)

 

Co pro tebe znamená profesionální přístup? Jak by měla vypadat ideální návštěva kadeřnického salonu?

Pro mě je to určitě návštěva jako celek, od pozdravu, uvítání a ukázání místa až po to, že se klientům věnuji celý čas její návštěvy proto, aby si odnesli ten nejlepší zážitek a nádherné vlasy.

 

Máš nějaký kadeřnický profesní vzor?

Pro mě je velký vzor Honzík a to nejen kadeřnický ale i lidský. Díky němu jsem pořádně pochopila, o čem ta naše profese je. Jen díky němu jsem se mohla vypracovat tak, kde jsem. A ne vždy to bylo snadné. (smích) Vážím si ho za to, kolik času a energie mi věnoval.

Naši partneři: