RYCHLÝ KONTAKT

Hair studio Honza Kořínek

273 132 131, 604 345 450

Sázavská 24, Praha 2

Jana Češková

Jana několik posledních let pracovala jako marketingová ředitelka sítě rádií Kiss. V jejím životě jsou tím nejcennějším její dvě dcery Anetka s Aničkou. Snaží se jim věnovat všechen svůj volný čas. Jana je velmi aktivní, miluje běh a sport všeobecně. Její cesta do týmu kadeřníka Honzy Kořínka vedla jak jinak než přes vlasy. Ze stálé a spokojené klientky se stala ředitelka svatební agentury Wedding agency Honza Kořínek. Jana je připravena postavit se výzvám a společně s Honzou Kořínkem vybudovat jednu z nejlepší svatebních agentur u nás.


Co je pro tebe na tvé práci zajímavé?

Kreativita, adrenalin a plnění snů svých klientů v realitu. Ne každému se poštěstí živit se tím, že jste součástí jednoho z nejkrásnějšího dne v životě tolika lidí.

 

Jaké práce tě nejvíce baví?

Jsem velmi aktivní člověk, takže práce v terénu, osobní kontakt s lidmi mě nabíjí, naopak být zavřená u PC v kanceláři by mne ubíjelo.

 

V čem jsi podle sebe nejlepší?

Osobní jednání, kreativita a organizace - to jsou mé silné stránky. Ale v čem jsem nej, je spíš dotaz na lidi, kteří mne dobře znají. :-) :-)

 

Jaká jsi ve třech slovech?

Aktivní, cílevědomá a férová.

 

Za co by sis občas nafackoval?

Neumím říct NE.

 

Bez čeho si nedovedeš představit den?

Bez svých dětí, přítele a dobré kávy se Starbucksu, na tom všem jsem tak trochu závislá.

 

Co pro tebe představuje pojem absolutní relax?

Sport a …, je to jediná chvíle, kdy jsem schopná vypnout hlavu.

 

Pracuješ jako ředitelka svatební agentury, ale ta vychází z konceptu kadeřnictví Honzy Kořínka. Jak moc jsou pro tebe důležité vlasy a jak se o ně staráš?

Do té doby než jsem poznala Honzu a Honzíka jsem byla šedá myš v culíku, ke kadeřníkovi chodila jednou za rok. Nyní jsem díky jejich šikovným ručičkám schopná být každý den jiná, upravená a vím, že chodit ke kadeřníkovi každý měsíc není rozmar, ale milá povinnost.

 

Co by sis nikdy nevzala do pusy?

Mořské potvory.

 

Jakým heslem se v životě řídíš?

Co vysíláš, to taky přijímáš.

Co tě nezabije, to tě posílí.


Jana v číslech:

11 - číslo drezu na hazené, ve kterém jsem stravila 23 let na hřišti a naučila se dravosti, vytrvalosti, týmové práci a fair play

2007 a 2008 - narození mých dvou andílků

2015 - začátek velkých životních změn a setkání s "panem Božským"


Naši partneři: